Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Hell energy energiaitalok...

A Hell energy energiaitalok nemzetközileg mennyire ismertek,népszerűek külföldön?

Figyelt kérdés
A Red Bullhoz viszonyítva.

2021. júl. 5. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Semennyire
2021. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
én még soha nem láttam külföldön, igaz kifejezetten a hellt nem is kerestem, pedig mindenhol szoktam energiaitalt inni. biztos feltünt volna, hogy ha látok hellt valahol.
2021. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Európában eléggé, több helyen láttam, két éve fél Belgrád ki volt tapétázva a reklámjával. Talán a Közel-Keleten is terjeszkednek, valahol valamelyik vallásos országban volt is balhé a poklot jelentő nevükből.
2021. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"Hell Energy is now also a market leader in Bulgaria, Romania, Slovakia, Cyprus, Azerbaijan, North Macedonia, Greece, Croatia and Serbia[3][4] and is available in more than 50 countries worldwide.[5] Hell Energy has headquarters in Hungary, Romania, the United Kingdom, Russia and also in Cyprus."

2021. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"A 100 százalékban magyar energiaitalbrand 2006-ban született, 2010-re Magyarországon piacvezető lett, a nemzetközi színtéren pedig – több mint 50 országból álló exportpiaccal – meghatározó szereplővé vált. Hazánkon kívül Bulgáriában, Romániában, Bosznia-Hercegovinában, Szlovákiában, Horvátországban, Görögországban és Cipruson is piacvezető. "


[link]

2021. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
4-es grat, megelőztél -)
2021. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Görögországban nagyon de csak az energiaital a dobozos kavek kevesbe

1€ egy energiaitaljuk

2021. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
100 mrd az árbevétele, ennek nagyjából fele külföldről.
2022. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!