Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetnék pénzt 16...

Hogyan kereshetnék pénzt 16 évesen?

Figyelt kérdés

Ahol lakok nincs már lehetőség diákmunkára, szüleim pedig nem segítenek találni munkahelyet ezért elég nehéz a helyzetem.

Sok embernek a szüleik rendezik le.

Itthon próbáltam segíteni kis pénzért de apa nagyon kiakatt hogy én ezért pénzt kapjak.

És itt a nagyon finom kifejezés.



2021. júl. 19. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Nincs a közelben diákszövetkezet? Környező városokban valami?
2021. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nézz körül hogy mi van!

Nincs úgy mond nagyobb város?

Pl:Debrencen,pécs,szeged,vagy esetleg pl törökszentmiklós,szolnok,hatvan stb stb stb

2021. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nyírbátorban lakom, de ez az egész online regisztráció meg jelentkezés annyira szarul van összerakva.

Jelentkeztem egy csomora de allandoan kifagy nem erzekel meg minden

2021. júl. 19. 22:15
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát,amit tudok csak mondani,hogy önkormányzathoz,vagy tűzoltóság?Ha jól tudom,ott is vesznek föl
2021. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mezőgazdaság, épitkezés stb napszámban?
2021. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jó de hogy jelentkezzek én oda?
2021. júl. 19. 22:29
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

6: ha ennyire életképtelen vagy, akkor a munkát se tudod elvégezni.... Ránézésre meg fogják állapítani!


Szedd össze magadat, és sétálj végig olyan helyeken, ahol építkezések vannak. Nyírbátor azért nem egy húszfős falu....

És kérdezd meg, hogy nem kell-e culáger, vagy egyéb segédmunkás - akár pár napra is... Az építőiparban munkaerőhiány van!


Ugyanígy a mg-ban! Derítsd ki, hogy kik a környéken a gazdálkodók, és menj oda érdeklődni!

2021. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mit rendeznek le sokaknak a szülei?

Egyébként leírom az en peldamat.

14-tol 18 eves koromig telente havat lapatoltam, tuzifat aprítottam, behordtam satöbbi. Ehhez nem kell semmi csak egy kis fizikum és strapabiras.

Nyári szünetben szorolapoztam, volt lehetoseg strandon szemetet osszeszedni.

Aztan funyiras, ha nem vagy hulye akkor sovenyt is lehet nyirni, metszeni fákat.

Sok dolog van... egy kis talpraesettseg. Ha nem akarsz házalni akkor meg nyomtatsz 100 db papirfecnit es bedobalod postaladakba. KisPista vagyok vallalok ezt es ezt es a telefonszamod...

Nem egy kvantumfizika...

2021. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, azt hozzátenném hogy ha a bérről van szó ne legyél kapzsi. Nem adózol utána, zsebbe megy feketén. Nem vagy felnőtt és csúnyán kifejezve -tudom lepontoznak de ippen nem érdekel és no offense- nem ér annyit a munkád mint egy felnőtté. Ezt kalkuláld bele.

Ráadasul többet érsz azzal ha viszonylag alacsonyabb bérért szép munkát végzel, mert megjegyeznek, továbbajánlanak és hívnak.

Sok szerencsét

2021. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Na ne mondd hogy ilyeneket lehet csinálni, de nem mehetek oda random emberekhez hogy hé nincs valami munka pénzért?!
2021. júl. 21. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!