Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Így lenne esély nyereményjáték...

Így lenne esély nyereményjátékon nyerni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egyik üdítőitalos cégnél meghírdettek egy nyereményjátékot. A szokásos dolog: kupak alatt lévő kódot feltöltöd, minél többet töltesz fel, annál nagyobb az esély a nyerésre.


Egyik haverom, kitalálta hogy bemegy a Tescoba, és az italos sorban szépen leszedi a kupakokat, lefotózza a kódokat, visszarakja jóval hátrébb a rekeszeknél, hogy minél több ideje maradjon kódot feltöltenie, és hogy ne legyen feltűnő.

Namármost, én kicsit kételkedek ebben a kis tervében. Ötletes, de szerintetek ez megvalósítható neki? Nem küldik ki az üzletből ha ezt megcsinálja?

Köszönöm!



2021. júl. 19. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom elképzelni, hogy legalább egy árufeltöltő ne vegye észre. Nem hinném hogy ér az egész annyit hogy lejáratja magát a bolt előtt, de komolyan
2021. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A kamera rögtön lebuktatja. Rongálás, többtízezres büntetés....
2021. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
A kamerára nem gondolt? Vagy az őrre?
2021. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazából én is ezeket az érveket hoztam fel neki. Plusz ugye, ha valaki észreveszi akkor kifizettetik vele, mert olyan italt már nem adnak el ami ki van bontva. Az olyan mintha valaki bemenne egy tűvel és kilyukasztgatná a kotonokat. Vagyis nem olyan, de ez egy hasonlat.

Nem tudom pontosan hogyan tervezte, de akkor ti is egy állásponton vagytok velem: nem éri meg.

2021. júl. 19. 21:52
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem éri meg
2021. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
A kupakot meg kell tartani és be mutatni ha nyersz. Csalások elkerülése végett. Szóval hiába fotózza le ha nyer is akkor is le fog bukni.
2021. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt továbbítom neki 6-os, nem tudtam és gondolom ő sem hogy ez szükséges. Köszönöm hogy szóltál:)
2021. júl. 19. 22:03
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Még annyi hogy most mindenki ezt csinálja. Például söröknél is meg most nagyon ez a kód feltöltés, nagyon sokat feltöltöttem sose nyert semmit. Csokival is volt, az se nyert. Szóval ez inkább csak reklám szerintem. Nem láttam még embert aki így nyert volna bármit. De ki tudja. Egyébként sörnél meg csokinal is meg kellett őrizni a kódot hátha nyerek.
2021. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én még 2 éve a túró rudinál csináltam. Pár hét alatt feltöltöttem vagy 100 kódot, tele volt papírokkal az íróasztalom fiókja a papírokkal: semmi. Még egy törülköző sem. Valószínűleg szétosztják az értékesebb nyereményeket a cégen belül, vagy kitalálnak neveket.
2021. júl. 19. 22:39
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Tudtommal ilyen nyereményjátékoknál a vásárlást igazoló blokkot is meg kell tartani.
2021. júl. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!