Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayről rendelni kevés visszaj...

Ebayről rendelni kevés visszajelzés mellett mennyire kockázatos?

Figyelt kérdés
Van egy termék amit nagyon szeretnék viszont az eladó 2012-es regisztrációja óta csak 5 eladása volt de mind pozitív,így mennyire rizikós a vásárlás?
2021. júl. 22. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz, egy drága elektronikai cikket vagy egy használt könyvet? Kis értéknél nyugodtan.
2021. júl. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik se,Konzol játék gyűjtői kiadása,145.000 Ft-ért.
2021. júl. 22. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nem lehet, ha pedig valami problémába ütközöl vele és ténylegesen tudod bizonyitani hogy neked van igazad az eBay visszaadja a kifizetett összeget.

Ezt érdemes kicsit átböngészni:

[link]

2021. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az igazán gyanus az amikor kirivoan olcson ad valamit s volt eddig 20 eladása 1 hét alatt. egyszer beprobálkoztam s egy összegyurt szalvétát kuldott ajánlott levélben 14 000 Ft-ért ami egy 30 ezres készulék ára volt. de mire én sorra kerultem már 30 eladása volt abbol 20 negativ s mindenféle bizonyitás nélkul visszaadták a pénzt amkor panaszt tettem.

ez nem annak tunik, de azért én itt is figyelném a reklamácios határidőt

2021. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!