Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha utánvétellel...

Mi lesz, ha utánvétellel rendeltem egx csomagot, és nem veszem át?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdésem az lenne, hogy mi lesz ha nem veszem át az utánvétellel rendelt csomagot?

Ma rendeltem még csak, és azt olvastam emailben lehet törölni a rendelést. Írtam is nekik, hogy törölni szeretném, de ne vagyok benne biztos, hogy sikeres volt, mivel nem kaptam visszajelzést. Mit tudnék még tenni? Mi lesz, ha írnak, hogy átvehetem a csomagot, de nem teszem meg?



2021. júl. 27. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Akkor vagy visszaviszik a feladónak bizonyos idő után, vagy megy a "kukába".
2021. júl. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha lemondtad e-mailben, akkor helyesen jártál el és nem kell átvenned. Visszaküldik egyébként az eladónak. Nekem volt már többször olyan, hogy feladtam és nem vették át, full bunkóság, mert nem jelezték. Utána meg én fizessek még a postának, hogy visszahozzák a csomagot.
2021. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a feladó is fizet tehát nekik úgy is megéri
2021. aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!