Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek milyen véleménye,...

PetheD kérdése:

Kinek milyen véleménye, tapasztalata van a Jófogáson hirdető Vistvan23 felhasználóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elsősorban régi pénzeket, bankjegyeket árul.

2021. júl. 29. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Igen, itt erre a kerdesre valaszt fogsz kapni.


Szerintem megbizhato ha kis osszegrol van szo

2021. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam, egy próbát megér, hogy megkérdezem. Sajnos nem olyan kis összegről van szó, de nem is százezrekről.
2021. júl. 29. 20:34
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
akkor kis összegről van szó
2021. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezen inkább ne vitatkozzunk, kinek mi számít kis összegnek, ráadásul úgy, hogy nem írtam konkrétumot. Amúgy köszönöm a választ, remélem, tényleg úgy írtad, hogy ismered az eladót.
2021. júl. 29. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Keress rá Vaterán, hátha..

Ott vannak értékelések és gyakran ugyanazzal a névvel hirdetnek.

Előre,látatlanba ne fizess!

2021. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Vistván23 felhasználótól /Vilimek Zsolt István /ne vásároljon senki!!! Ha megkapta az utalást még napokig húzza az időt, udvariasan válaszol az üzenetekre, hátha valaki még rendel tölle aztán törli a képet és eltünik. Ha valakit már átvert jelezze az oldalon, hogy tudjunk intézkedni. Üdvözlettel
2021. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Ezért írtam ki a kérdést. Azóta pont az történt, amit leírtál. Különböző indokok, elnézés-kérések, bizonygatások, végül törölte a hirdetéseit és nem elérhető. Vásárolt termék, pénz sehol. A Jófogás ügyfélszolgálatánál már panaszt tettem. Hétfőn pedig megyek a rendőrségre. Írok privátban!
2021. aug. 13. 23:06
 8/13 anonim válasza:
Tisztelt károsult társam. Azt javaslom, hogy először egyeztessünk és pár napig még próbáljunk meg felkutatni más károsultat is. Ha egyedül mész a rendőrségre kicsi az esély hogy érdemben foglalkoznak veled, de ha több károsult van azt már bűncselekményként kezelik, és perec jár érte. A jófogáson váltott üzeneteket pedig fotózd le, mielőtt törlődik. Egyébként megszereztem a pontos lakcímét is. Arra kérlek vegyük fel a kapcsolatot. Üdvözlettel GZ
2021. aug. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

De amúgy ki olyan böszme hogy random névvel regelő embernek utaljon egy random számlára az ország egy random pontján????


Szerintem aki ilyen hülye az meg is érdemli hogy lehúzzák

2021. aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Miből gondolod, hogy így történt? Én valós nevű embernek utaltam a saját nevén lévő számlájára. Az, hogy az oldalon sokan felhasználónevet használnak, érthető. Az eladók többsége amúgy elvárja az előre utalást. Ha jól tudom, korábban erről kérdés is volt itt.
2021. aug. 17. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!