Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A binance nevű alkalmazáson...

A binance nevű alkalmazáson az withdrawal addresshez milyen címet kell beírni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
?? Amilyen számlára ki akarod küldeni az adott cryptot, mi azt honnan az életből tudnánk, hogy a te walletednek mi a címe....
2021. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bankszamla vagy IBAN szám?
2021. aug. 2. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez azért nem pont így megy :) Wallett címet kell megadnod.
2021. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon új vagyok a bitcoinban és nem tudom, hol találhatom a wallet címem

Segítenétek ebben?

2021. aug. 2. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lesz wallet címed ha csinálsz.... Ha egyáltalán nem értesz az ilyenekhez kár volt bele fognod az egészbe....
2021. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SIDLER22 ***** válasza:

Oda az én címemet kell megadni!



Viccet félretéve, attól függ mit és hova akarsz utalni.

Eurót akarsz? Kiválasztod az utalás lehetőségét és megadod a bankkártya vagy bankszámla adatokat.

Kriptót akarsz utalni? Megadod a cél tárca címét (ügyelve a helyes hálózatra) és elküldöd a pénzt.


Egyébként előzőnek igaza van. Nem túl jó hozzáállás ez a "új vagyok, de azért nyomom élesbe". Nem. Ne nyomjad élesbe. Nézzél utána és szépen lassan menjél ebbe bele. Úgy látom mostanában, hogy ez ilyen magyar szokás, hogy elkezdek valamit amihez nem értek aztán ha elakadok a legapróbb dologban akkor "úristen valaki segítsen mert nem tudom a Google-t használni!". Aztán persze ha elúszik a pénz (például mert olyan autista vagy, hogy megadsz egy random jelszót és még csak fel sem írod...) akkor mindig más a hibás.

2021. aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!