Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hungarian Vizsla Inu tőzsdére...

Hungarian Vizsla Inu tőzsdére lép augusztus 23.-án, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy kalap xar
2021. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megshortolom, és gazdagabb leszek, mint Billgéc.
2021. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
jó az alap koncepció,ha tényleg a menhelyekre áramlik a lóvé.és még magyar is 😀 de üzletileg nem lesz nagy durranás.tőzsdére lépés után fel megy kicsit,aztán vissza áll sztem
2021. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 SIDLER22 ***** válasza:
65%

Hát így név alapján én még csak rá se néznék.

Eleve egy vicc coin másolatának a másolata. Ráadásul egyáltalán nem kreatív névvel.

Ez is arról szól, hogy sok a hülye és valaki megpróbálja kihasználni a hype-ot. Ha valóban egy komoly csapat lenne mögötte, egyértelmű, hogy nem egy hulladékról nevezik el.

2021. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Melyik tőzsdére?
2021. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom hotbit. Mind1 egy kérdést még ért itt, csak kíváncsi voltam 😀
2021. aug. 8. 13:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Shitcoin. A fejlesztői csak a pénzre mennek, pont leszarják a menhelyeket. Az a minimális támogatás amit csináltak az csak a látszat kedvéért. Jóval több pénzt vettek ki mint amit adományoztak. Vegyél ha bagholder akarsz lenni.

Ha jelentős hasznot akarsz és érdekelne egy ígéretes magyar projekt, akkor ajánlom figyelmedbe az NCE-t. Nagyon az elején van, ütős marketing lesz mögötte, illetve lesznek olyan dolgok amikkel garantált a növekedés, de ezt még nem írhatom le mi és hogyan, mivel belsős infóként kaptam és titoktartást kértek tőlem. Egyébként még sem coinmarketcapen sem pedig coingeckon nincs listázva. Már ebből is szép profitod lehet amikor listázva lesz.

További infók:

newchancecoin.hu

[link]

[link]

2021. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha meg akarsz gazdagodni marajd a bitcoinnal, vagy csinalj egy tacsko inut
2021. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

7-es vagyok. Mint leírtam, nem írhatok többet a projektről mint ami publikus. Ha leírnám hogy szerintem miért van benne nagy potenciál, akkor kiadnám azokat a belsős infókat amiket megkértek hogy ne adjak ki. Úgyhogy felesleges itt privátban kérdezni. Ami jelenleg publikus azt telegramon és facebook csoportban elmondják ha kérdezel. Illetve weboldalon ott a whitepaper, abban is van bőven információ. Mindenki maga döntse el hogy lát-e benne fantáziát, ne az alapján hogy más szerint miért jó. Ha jelen pillanatban a publikus infók alapján nem is gondolod úgy hogy érdemes venni, követni mindenképp érdemes a fejleményeket a fenti csatornákon. 🙂 DYOR!

(Mellesleg még nincs coinmarketcapen, coingeckon, kevesebb mint 300 holder van, fix 10 millió token van, a jelenlegi ár 0.047$, marketcap kevesebb mint 500 ezer dollár. Beteg és rászoruló gyerekek segítése a fő cél. A liquidity folyamatosan gyarapszik mert a tranzakciókból folyamatosan vissza van forgatva bizonyos mennyiség, pontos értéket a dev tud mondani. Ha ebben így nincs nagy növekedési potenciál, akkor semmiben. 😉)

2021. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
47%
Nekem már több mint 10x-esnél jár. Van BTC, ETH stb. is. Azok nagy általánosságban minuszban. Most még jönnek a tőzsdék az megint dobni fog rajta. Lehet szidni ezeket a Tokeneket és azt mondani, hogy a BTC majd jó lesz X év múlva, de ha pénzt is akartok keresni és mellette jótékonykodni jó választás :) látom nagyon megy az NCE support is, már csak a kryzát hiányolom, akik lovagolni akarnak a vizsla sikerén.
2021. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!