Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha odamennének hozzátok...

Ha odamennének hozzátok valamelyik boltnál pl. rossman, egy 5e forintos kuponnal és azt mondanák neketek ezt megveheted 4e-ért és végiállják a sort és valóban annyi benne lennétek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 03:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Altalaban az ilyen kuponok egy vannak kitalalva hogy ingyen nem kapsz semmit. Csak bizonyos osszeghatartol, vagy csak valamilyen feltetellel...
2021. aug. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaa, nem olyan, hanem amit előre már feltöltöttek pénzel és ajándékba adnak az ismerőseid/családtagjaid.
2021. aug. 14. 04:12
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Lehet velem van a baj de nem teljesen értem a kérdést. Tehát 5ezer forintos kupont tudsz venni 4 ezerért, de csak akkor ha végigállod a sort? Nekem attól függene hogy mennyire érek rá, sietek-e valahova. De az az 1000 forint számomra nem olyan nélkülözhetetlen, nagy összeg úgyhogy ha hosszú a sor akkor lehet nem érne annyit.
2021. aug. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
3 A kérdező valoszinű kapta a kupont és készpénzre szeretné váltani.
2021. aug. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem szoktam a Rossmanban vásárolni, így nem.
2021. aug. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

egy ezresért kicsit sok macerának tűnik.


de pl kollégámtól vettem már meg ilyen kupont, mert tudtam, hogy nem átverés

2021. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
#5 kiegészítésképpen írom. Ha olyan bolt kuponja ahova épp megyek és eleve akartam vásárolni legalább 4000 ft értékben, akkor belemennék.
2021. aug. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
én a DM-ben odamentem az első anyukához, akinek a bevásárlókosara tele volt pakolva, és simán kifizettem neki utalvánnyal, majd a végén kp-ban odaadta, nem kért érte "jutalékot"
2021. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem tök egyértelmű a kérdés. A kérdező odalép hozzám az utalványával,még a sort is kivárja velem a kasszánál, hogy lássam, tuti nem kamu. Simán belemennék, nekem semmibe nem kerül, csak spórolok egy ezrest.
2021. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

én is ezt csináltam, kicsit bizalmatlan volt a nő, de odahívtam egy eladót és megnyugtatta hogy ez érvényes kupon


végigálltam vele a sort, végéb odaadta a pénzt, megköszöntem, elhúztam


(a vicc az egészben, hogy halál trógerül néztem ki, borosta, macinaci, de normálisan előadtam mit akarok)

2021. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!