Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postán segíthetnek nekem a...

Postán segíthetnek nekem a nyomtatásban és kitöltésben (csomagautomata)?

Figyelt kérdés

Adtam már fel csomagot, de az annyiból állt, hogy feladó címe, címzett, pk-t kifizettem, aztán csókolom.


El kell küldenem valakinek néhány könyvet, előre kifizette a szállítási költséget, de egyrészt a nyomtatónk nem jó, közelben sincs, ahol lehetne nyomtatni pénzért, és bevallom őszintén, az oldal ahol nyomtatni kéne, se én, se apám nem találjuk, honnan lehetne egyáltalán.


Ha mindent felírok, amit a vásárló írt nekem üzenetben, amit a lapra is kellene, akkor a postán tudnak nekem segíteni? Menetét se tudom ennek (amiket küldött, nekem teljesen káosz, mintha másik világot néznék másik nyelven). Nem baj, ha nem ingyen, természetes, csak még életemben nem adtam így fel csomagot - és soha többé nem is szeretnék. De már írtam, hogy igen, és el is küldte rá a pénzt.



2021. aug. 22. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

[link]

Automata nyomtatja

2021. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szemelyesen nem lehet ezt a vacakot intezni, anelkul, hogy en ezt kitoltogetem neten?
2021. aug. 23. 00:42
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem
2021. aug. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De lehet. Bemész postára mondod, hogy csomagot szeretnél feladni automatába. Odaadod a papírt, nem vársz vissza pénzt, ajándék lesz, számlát sem kérsz. Az ügyintéző elkészíti a címiratot, fizetsz és ennyi.
2021. aug. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlackSword ***** válasza:
Dehogynem lehet... bemész a postára és ott megcsinálják...
2021. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!