Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozhatnék úgy másik...

Hogyan dolgozhatnék úgy másik cégnél 8-16, hogy mellette van home office kötetlen munkám, amiben viszont néha azonnal kell reagálnom, ami megeshet 8-16 között?

Figyelt kérdés

Van egy rugalmas állásom.

Javarészt éjszaka is tudom csinálni, vagy hétvégén.

De megesik, hogy napközben rendes munkaidőben kell pl béreket, letiltásokat, költségszámlakifizetéseket utalnom, mert a vezetők akkor küldik meg az utalási jelszavakat. Ez 4 cég.


Ha besaccolom, kb talán hetente vannak olyan pár órás munkáim így ami 8-16 végezhető csak. A többi éjszaka is megy es bármikor.


Időközben jelentkeztem másik céghez dolgozni. Az kötött munkaidős. Okt 1-én kezdek.


Én megtudnám persze úgy oldani hogy beviszem a laptopot a másik munkahelyre..

De azt sem tudom hogyan hozzam ezt fel az új helyemen, milyen alapon kérjek engedélyt vagy hogy csináljam? Suttyonban a wc-n, ebédszünetben titkolva?



2021. aug. 30. 16:58
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Azaz ennyit jelent nekem a heti 1-2 ora munkaidőben.
2021. aug. 30. 17:24
 12/48 anonim ***** válasza:
63%

"Nem menne a munka rovására."

Ha MUNKAIDŐBEN végzed a másik munkádat, az a rovására megy. Akkor is, ha belemagyarázod, hogy majd munkaidő után bepótolod stb. Ilyen nincs.


"Nem konkurens a cég."

Ok.


"Főállas lenne es nem másodállás."

Főállásod egy lehet, tehát a másik az másodállás lesz.

2021. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
9. Akkor evidens hogy nem közlöm. A jelenleginek meg dolgozom akkor feketén 200 ért. Igy is megoldhato.
2021. aug. 30. 17:25
 14/48 A kérdező kommentje:

12 munkaidoben vannak szunetek meg egy rakat holtido uresjárat.


Most is honnan gyk zom...? Munkahelyrol.


Nem gyárba jelentkeztem.

2021. aug. 30. 17:26
 15/48 A kérdező kommentje:
Nem napi, hanem HETI 1-2 óra kéne csak rendes munkaidon belul
2021. aug. 30. 17:27
 16/48 anonim ***** válasza:
69%
Erről nem minket kell meggyőznöd, hanem a leendő munkáltatód. Vagy ügyesen bujkálni vele a wc-n.
2021. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Gondoltam lesznek ötletek. Nem feltetlenul kell a leendo munkaadot barmirol is meggyoznom. Eddig sem tettem.


Kivitelezési terv kellene.

Nem az hogy mit hogyan nem lehet, hanem mit hogyan lehet.

2021. aug. 30. 17:32
 18/48 anonim ***** válasza:
65%

"amiben viszont néha azonnal kell reagálnom.."

Nem lesz feltűnő, hogy majd mindig saját privát laptoppal mész budira?

2021. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Milyen mindig? Heti 1-2 ora. Nem napi.
2021. aug. 30. 17:44
 20/48 anonim ***** válasza:
84%
Ok, akkor nem lesz feltűnő, hogy heti egyszer 2 órára eltűnsz a budira a privát laptopoddal...
2021. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!