Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozhatnék úgy másik...

Hogyan dolgozhatnék úgy másik cégnél 8-16, hogy mellette van home office kötetlen munkám, amiben viszont néha azonnal kell reagálnom, ami megeshet 8-16 között?

Figyelt kérdés

Van egy rugalmas állásom.

Javarészt éjszaka is tudom csinálni, vagy hétvégén.

De megesik, hogy napközben rendes munkaidőben kell pl béreket, letiltásokat, költségszámlakifizetéseket utalnom, mert a vezetők akkor küldik meg az utalási jelszavakat. Ez 4 cég.


Ha besaccolom, kb talán hetente vannak olyan pár órás munkáim így ami 8-16 végezhető csak. A többi éjszaka is megy es bármikor.


Időközben jelentkeztem másik céghez dolgozni. Az kötött munkaidős. Okt 1-én kezdek.


Én megtudnám persze úgy oldani hogy beviszem a laptopot a másik munkahelyre..

De azt sem tudom hogyan hozzam ezt fel az új helyemen, milyen alapon kérjek engedélyt vagy hogy csináljam? Suttyonban a wc-n, ebédszünetben titkolva?



2021. aug. 30. 16:58
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
65%
Akkor csináld. Majd meséld el.
2021. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Azaz hogy is? Ötletek?
2021. aug. 30. 17:47
 23/48 anonim ***** válasza:
63%
Te ekkora barom nem lehetsz... Mindenki leírta, hogy szerinte NEM lehet megcsinálni. AKkor miért vársz tőlünk ötleteket?
2021. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

Ezt már lereagáltam.

Nem az volt a kérdes hogy mit hogyan nem lehet. Hanem forditva.


Dehiy ennyi sütnivaloja ne legyen itt senkinek..hát nem hittem volna.

2021. aug. 30. 19:18
 25/48 A kérdező kommentje:
*de, hogy
2021. aug. 30. 19:19
 26/48 anonim ***** válasza:
77%
Ha a leendő munkaadód is olyan sötét idióta barom mint te, akkor lehet hogy elnézi amit csinálni szeretnél. Bár aki ekkora fogyatékos, az általában a cipőjét sem tudja egyedül bekötni, nemhogy céget vezessen...
2021. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Pont az ötlettelenek minősítik a másikat. Ez igen :D
2021. aug. 30. 19:28
 28/48 A kérdező kommentje:

Más meg több céget vezet egyszerre nemhogy 2 munkakört lat el...


Szerencsétlenek.

2021. aug. 30. 19:29
 29/48 anonim ***** válasza:
82%
Te pedig ahhoz is b@lf@$z vagy, hogy észrevedd, hogy szarrá vagy offolva. Menj el inkább az új munkahelyed egyik budijába céget vezetni, és Isten áldjon.
2021. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező ez menthetetlen.


Te vagy a szerencsétlen akinek egy anonim fórumon kell segítséget térni hogy hogy maszekoljon sunyiba a munkahelyén. Gondold már végig az életed. :D

2021. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!