Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kb 3hónapja loptam egy boltból...

Kb 3hónapja loptam egy boltból, ismertem az eladót.(kb 6000ft) Lebuktam, visszanézték a kamerát. Rám írt a tulajdonos, hogy fizessem ki, és akkor törli a felvételeket. Ez meg is történt. ?

Figyelt kérdés

Találkoztam az ott dolgozóval azt mondta nem mondja senkinek, látja hogy megbántam.

De nagyon félek hogy egyszer elmondja valakinek és rólam fognak beszélni a városban.

Tudom hülye kérdés, de ha kifizettem és rendeződött az ügy akkor beszélhet rólam még ilyeneket?



2021. szept. 6. 15:34
 1/3 Katoonene ***** válasza:
70%
Szerintem mar reg beszelt. Egyebkent jogilag nezve nem beszelhet, ha ettol tartasz. Masreszt pofam nem lenne visszamenni, erdeklodni, illetve tulajkent ki se szolgalnalak tobbet. Mire volt szukseged 6000 Forintbol?
2021. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Igen!
2021. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Persze hogy megteheti. Oké, jogilag nem, de honnan tudod, hogy ő volt és nem a tulaj vagy egy random vevő. Ha meg is teszi, sokat nem tudsz tenni. Legközelebb legyél okos és ne bukj le vagy ne is lopj.
2021. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!