Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felnőtt, dolgozó emberként,...

Felnőtt, dolgozó emberként, ha a szüleitek megtehetik és adnak pénzt, akkor megmondják, h mire költhetitek?

Figyelt kérdés

Szépen lediplomáztam 5-ösre.

Vettem egy lakást, igaz 50% hitel.

Mindig felelősen vittem az életem.


Szüleim megtehetik, h adjonak pénzt. Van nekik bőségesen tartalékban és sok bevételük is van.


Legutóbb ajánlottak fel X millió Ft-ot.

De, h csak lakásfelújításra költhetem.


Közbe nekem vannak terveim. Gondolkoztam, h kiadom a lakásom és elköltözök másik városba, ahol sokkal jobbak lennének a karrier kilátasaim is.

Meg alapból én csak annak örültem volna, ha odaadják a pénzt. Devizában van egyébként. Rajta van a számlámon és ez ad egyfajta biztonságot. Plusz jó tudatot, h ha bármilyen jól megfontolt irányba akarom vinni az életem, akkor azt könnyebben megtehetem.

Ha akarom lakásfelújítás (amúgy nincs is vele nagy gond, luxusra még nincs igényem) de ha akarom akkor bármi másra.


Persze más örülne ha kaphatna.

Csak nem értem egy 35 éves embernek, ha akarnak pénzt adni, mert van nekik bőven, akkor miért kell kikötni, h mire.



2021. szept. 20. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Ha ennyire önálló vagy 35 évesen, akkor bármikor kereshetsz arra pénzt magad, amire költeni akarsz.


Segged ala rakjak a lakást, a pénzt, és még hőbörögsz.

2021. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is lakásvásárlásnál volt ez téma.


Az én szüleim nem szóltak bele, bár tudták, hogy a lakásba megy.

A párom szülei meg csak úgy adták, ha bizonyítjuk, hogy oda megy -.-ˇˇ

2021. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem, hogy nem nagyon nőttél még fel.

Ha adnak, akkor miért ne köthetnék ki, hogy mire? Nem kötelező adniuk.


Ennyi erővel, ha egy gazdagnak van pénze, akkor miért nem adja neked?

A banknak is van pénze, de a g..i kiköti, hogy mire költheted, sőt még kamatot is kér rá.

2021. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a pénzt. Nekem lószart se adnak
2021. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!