Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet következménye, ha...

Lehet következménye, ha Tippmixpron kamu személyit adok meg?

Figyelt kérdés

17 vagyok, tehát elvileg még nem regisztrálhatnék, de ha egy Photoshopolt képet töltök fel ahol áttírom a születési évet (pixelről pixelre áttszinezgetve, hogy ne láttszódjon) az ki tud derülni?

Ha pedig valahogy kiderül lehet valami következménye?



2021. szept. 20. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
nen fogja elfogadni a rendszer, bm adatbázist használ, egyből elutasítja
2021. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Okirathamisítás mond valamit?
2021. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez kb. olyan, mintha egy átphotoshoppolt fiktív bankkártyával próbálnál online fizetni. Nem fogja elfogadni a rendszer, ennyi.
2021. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Még a gondolatától is tartsd magad távol. Várd még ki azt a pár hónapot, aztán megnyílik a világ.
2021. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Tesót, szülőt, havert nem tudsz megkérni? Ha sikeres vagy, úgy is kell több számla.. :)

Nem fogadja el a rendszer. Egyesnek igaza van, a Belügyminisztérium adatbázisából dolgozik.

2021. szept. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

A 2012. évi C. törvény 342. és 343. §§ rendelkezik a közokirat-hamisításról.

„342. § (1) Aki


a) hamis közokiratot készít, vagy közokirat tartalmát meghamisítja,


b) hamis, hamisított vagy más nevére szóló valódi közokiratot felhasznál,


c) közreműködik abban, hogy jog vagy kötelezettség létezésére, megváltozására vagy megszűnésére vonatkozó valótlan adatot, tényt vagy nyilatkozatot foglaljanak közokiratba,


bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Aki az (1) bekezdés a) vagy b) pontjában meghatározott közokirat-hamisításra irányuló előkészületet követ el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(3) Aki az (1) bekezdés c) pontjában meghatározott közokirat-hamisítást gondatlanságból követi el, vétség miatt elzárással büntetendő.


343. § (1) Az a hivatalos személy, aki hivatali hatáskörével visszaélve


a) hamis közokiratot készít,


b) közokirat tartalmát meghamisítja, vagy


c) lényeges tényt hamisan foglal közokiratba,


bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) E § rendelkezéseit a külföldi állam igazságszolgáltatási vagy bűnüldözési feladatot ellátó hatóságának a törvény alapján Magyarország területén eljáró tagjára is megfelelően kell alkalmazni.

2021. szept. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha ezek után mégis megtennéd, akkor azzal ne védekezz, hogy nem tudtad, hogy ezt nem lehet, mert a törvény nem ismerése nem mentesít a felelősségre vonás alól.
2021. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Lepontozhattok, de attól még igazam van. A nyerő sportfogadókat a tippmixpro is lekorlátozza :)
2021. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szia kókuszpók! A segítségedre lenne szükségem! Épp most találtam a kérdésre. Szóval, mint ahogy írtad- nyerő sportfogadó vagyok énis, több tíz és több száz ezer forinttal játszom naponta, forgatom.

3napja történt velem 1 olyan dolog, ami által leZÁROLTÁK a fiókomat.

Több telekomos kártyáról indítványoztam 54ezer FT feltöltését a belső egyenlegembe -(amivel aztán meg is tudtam tenni egy mérkőzést, ami nyert is, így 100ezer ftom lett a belső egyenlegemben)- , ez vasárnapi napon volt, és azelőtt, szombaton, este 6kor kivettem 50ezret, az sem jött meg hétfőre. 150ezrem bevan ragadva, majd jön egy olyan mail a tippmixtől , hogy

" Tájékoztatjuk, hogy az Önhöz köthető regisztrációnál ellenőrzés vált szükségessé.



Ennek lefolytatásához kérjük:



szíveskedjen megküldeni a saját névhez tartozó bankszámlanyitási szerződés másolatát, melyen személyes adatai láthatóak"

Persze minden legális, tehát itt valid adatok lettek feltöltve, semmi hamisítás. 3napja várok a pénzemre, 1napja nem válaszol a zrt. Mi lehet ??

2021. szept. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy állami iroda ha hosszadalmas és felesleges kínlódás után is, de ki fog fizetni.
2021. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!