Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért éri meg egy kftnek,...

Miért éri meg egy kftnek, hogy évekig veszteséges?

Figyelt kérdés

Celldömölki vulkánfürdő, valaki nagyon akarja, kinyomozza.

Azért néztem utána, mert kellemes hely, de szinte alig van vendég (bár én ezt élvezem). 2011ben nyert eus pályázaton 200 milliót, de minden évben 200 milliót veszteséget termel. Miért éri ez még bárkinek? Vagy ennyire hosszútávon, akár 30-40 évben gondolkodnak? Próbálom megérteni.


2021. szept. 21. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A válasz nagyon egyszerű: A fürdő nem piaci alapon működik, azt az önkormányzat üzemelteti. Nem az a célja hogy hasznot hozzon, hanem hogy mint megfizethető szolgáltatás az emberek rendrlkezésére álljon. Ugyanúgy, ahogy például a tömegközlekedést sem (kizárólag) a jegyárakból tartják fenn, hanem a költségvetésből finanszírozzák.
2021. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kórházak is veszteségesek.. akkor zárjuk be mindet?
2021. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Veszteséges magyar vállalkozó:

Hello, hello. Hogy vagyok ? Á, ne is kérdezd. Két éve veszteséges vagyok. Ilyen szarul régen ment az üzlet. Nézd csak, az új X7-es. Na milyen ? Pesze hogy a legnagyobb motorral. Szóval gyalázat ami most az üzelti életben megy. Az embernek felkopik az álla. Te figyelj. A múlt hónapban a maldiv szigeteken egy olyan csajjal voltam. Te olyan teste volt. Azt mondod rövid idő az a két hét ? Milyen két hét. Egy hónap. Hát pihenni is kell valamikor.

2021. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az eu-s palyazat osszeget elloptak, a fenntartas koltseget meg az adofizetok penzebol fizetik.
2021. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: tehát, ha jól értem az, hogy Celldömölkön van egy alacsony kihasználtságú fürdő, az összes adófizetőnek összesen 200 milliójába kerül évente?
2021. szept. 22. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen
2021. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!