Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A GLS-nél az esti kiszállítás...

A GLS-nél az esti kiszállítás ingyenes?

Figyelt kérdés
17-20 közöttöt kértem, az automata üzenetben nem írták, meg máshol se találtam, hogy ráfizetős lenne.

2021. szept. 23. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fizetős.
2021. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy fizetos... Nem is ertem miert feltetelezned hogy ingyenes...
2021. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es: azért feltételezem, mivel sehova nem írták, hogy fizetnem kéne érte. Akkor gondolom csak feltüntették volna. Mivel már előre fizettem, nem árt tudni, hogy utólag ne kelljen készpénzzel szórakozni, főleg, hogy nincs is itthon nálam nagyon
2021. szept. 23. 18:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Most akkor kaptam két ellentétes választ. Melyik az igaz? Vkinek van konkrét tapasztalata?
2021. szept. 23. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mivel már előre fizettem"

Ezt eddig nem mondtad!

Ha előre kifizetted és ilyen időpontú szállítást kértél, akkor már nem számolhatnak fel semmit.

2021. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!