Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A postán vettem MÁP+ papír...

A postán vettem MÁP+ papír alaput most rosszabul jártam mintha a rendes Államkincstárnál vettem volna?

Figyelt kérdés
Az államkincstárnál vett MÁP+ ahoz nem adnak papírt ugy tudom, a postaihoz meg adtak.

2021. szept. 24. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanugy kamatozik, miert jartal volna rosszabbul?
2021. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

A kezelési költségek ha vannak akkor vesztettél valamennyit.


A kincstarnal online vásárolva teljesen koltsegmentes

2021. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt is költségmentes volt, de adtak papírt.Az zavar engem. A kincstárnál nem lett volna papír.Hanem egyszerűen személyivel kiadják,itt a postainál kell a papír is
2021. szept. 24. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyagilag nem jartal rosszabbul, postanal sincs plusz koltseg. Az mas kerdes hogy szerintem allamkincstarnal konyebb intezni, kenyelmesen lehet online venni/adni.
2021. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Államkincstárnál ugy tudom ott nem adnak ilyen fizikai papírt,hanem személyivel igazolod hogy kivagy,viszont a postainál kell felmutatnod ezt a papírt +személyit nem?
2021. szept. 25. 07:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy fizikailag van-e papír?

Alapból olyan, mint egy saját számla. Ha utalnak rá pénzt, arról sem kapok fizikailag papírt, ha elutalok róla, arról sem. Persze nyoma azért van.

Az államkincstárnál ugyanígy van. Utalok rá/kártyával kifizetem (állampapírt veszek), visszavezetem (eladom). Minden számlamozgást jegyez a rendszer.

Azért az államkincstár dolgozói sem hülyék. Ha Nagy Géza leül eléjük és az mondja, hogy itt van Kiss Ilona személyie, kéri a pénzét, nem fogják kiadni.

2021. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!