Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent az E-bayen,hogy az...

Mit jelent az E-bayen,hogy az eladónak az adatlapján az szerepel,hogy privát eladás,és nincs visszatérítés?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy német eladótól, mert 100%-os volt a minősítése, de sajnos a rendelt dolgok nem érkeztek meg tőle, pedig 2 hetet még ráhagytam. Németországból legkésőbb egy héttel a feladás után meg szoktak érkezni a dolgaim. Írtam ma neki privát üzenetet, hogy nem akartam vitát nyitni,mert békésen szeretném megoldani a problémát, de így is motoszkál bennem,hogy mi van ha negatív értékelést ad ( még nem írt értékelést, ahogy én sem )Ilyenkor mi a teendő,ha az eladó egyáltalán semmi hajlandóságot nem mutat az együttműködésre?
2021. szept. 25. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Magáneladó, mint akik a Vaterán árulnak.
2021. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozd nyilvánosságra a felületen, hogy várod a válaszát, nem kaptad meg a kifizetett árut.
2021. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem válaszol, nyisd meg a vitát. Ha arra se válaszol, a pénzed automatikusan visszajár.
2021. szept. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Hiaba irja ezt, ha ebayen jelented visszakapod a penzed
2021. szept. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából az a felállás,hogy sakkban tartjuk egymást, mert hiába írok pozitív véleményt,ha az E-bay visszaadja a pénzt,( a vita lezárása után) mert kiszúrásból ő meg odabiggyeszt az 522 pozitív értékeléssel ellátott vásárlásom mellé egy negatív véleményt,és azonnal rontja azt amit nem kellene.Gondolom,ha az E-bay-en nyitom meg a vitát, az neki valami negatív dologgal jár, szóval biztosan kicseszik velem. Mindegy, azért meglépem.
2021. szept. 26. 11:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Te nem eladó, hanem vevő vagy, ki nem szarja le a pontokat, vagy te azért vásároltál min. 522+1 alkalommal, hogy értékelést gyűjtögessél? Inkább szerezz barátokat és látogassad meg a rokonaidat!
2021. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Te szeretsz olyan vevőtől vásárolni, aki leüti a terméket, de nem fizeti ki?Vagy szeretnél olyan vevőnek eladni bármit is, aki még a jóhiszeműséged ellenére, 2-3 hét távlatában sem képes kifizetni azt amit más mondjuk aznap rendezett volna?

Szerintem nem..diplomatikusan javaslatot teszek arra, inkább te menj el rokonlátogatóba, jobb volna, mint ide értelmetlenségeket írogatni,és fecsérelni az idődet hiába.

2021. szept. 26. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!