Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legköltséghatékonyabb...

Melyik a legköltséghatékonyabb futárszolgálat 50g alatti utánvétes csomagfeladásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rengeteg futárszolgálat árkalkulátorát vizsgáltam, de számomra valami brutál, hogy mondjuk egy 10g-os csomagot bruttó 2000Ft körül tudnak csak szállítani. Erre lennék kíváncsi, hogy lehet én nézem rosszul, de tudtok-e valamit javasolni vagy kinek mi vált be mik a vélemények?


Előre is köszi a segítő válaszokat.



2021. szept. 27. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ekkora 'csomagot' postan adj fel, levelkent. A futarszolgalatok altalaban nem sulyra, hanem meretre szortiroznak, illetve minimum-dijat is alkalmaznak.


Amugy nem tudom mit neztel, foxpost XS csomag tuti h. 1000 HUF alatt van.

2021. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Levélpostára nincs utánvét. Plusz ugye max 2,5 centi vastag lehet.


Foxpost egyértelműen a legolcsóbb.

2021. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen, sajnos levélként nem tudom feladni az utánvét miatt.

A foxpost kalkulátorát is néztem, nekem ott is házhozszállítással bruttó majdnem 2000Ft jött ki. Amennyiben automatába kérem, akkor 1500Ft, csak sajnos nekem házhozszállításra lenne szükségem.

Nem arról van szó, hogy smucig vagyok, csak nem egyszeri feladás érint és nem mindegy.

Ezt nézem: [link]

2021. szept. 28. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Utaljon előre és akkor feladhatod sima levélként.
2021. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen én is ezt gondolom a legjobb opciónak.

Ugyanakkor én úgy veszem észre, hogy sajna az emberek 90%-a inkább bizalmatlan és ezért választják az utánvétet, ha a kártyás fizetés egyelőre nem megoldható.

Ezért keresek erre is valami "jó" opciót.

2021. szept. 28. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!