Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő?(tippmix!)

Ilyenkor mi a teendő?(tippmix!)

Figyelt kérdés

09.19-én hajnalban töltöttem fel pénzt több különböző simkártyáról tippmixre, 54ezer ft értékben, a pénzeket levonta, meg is tudtam tenni egy fogadást, (ami bejött, így 100ezer ft a belső egyenlegem) , aztán észleltem hogy a fiókom le lett zárolva. Egyből. 09.20án irtam a ZRT-nek, ott bekértek tőlem pár adatot, és 3 napja már nem válaszolnak, de viszont kijelentették hogy a kivizsgálás folyamatban van. Ez kb mennyi időig húzodhat el?


Mellesleg, 50ezer ftot szombaton kifizetésre küldtem, az sem jött meg hétfőre mert hát lelett zárolva a fiók, gyakorlatilag 150ezer FT van fent.


Esetleg akinek van egyéni tapasztalata, ehhez hasonló élménye, ha gondolja írja le!


(egyébként 24.én ezt írták utoljára, azóta semmi válasz!: Tisztelt Fogadónk!



Tájékoztatjuk, hogy az Önhöz köthető fogadói fiókban kezdeményezett adatellenőrzés folyamatban van. A kivizsgálás eredményéről írásban fogjuk értesíteni, annak lezárását követően. )



2021. szept. 28. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mi a teendő?

Vársz... írták hogy vizsgálják a dolgot...

2021. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanaz a teendő, amit már az előző két kérdésednél is leírtunk :)
2021. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
gondolom bejelzett a csalásjelző, nem is csodálom, hisz a különböző sim kártyáról töltés szinte bizosan hatalmas red flag, és hacsak nem tudod minden kétséget kizárólag bizonyítani, hogy Te vagy a számok tulajdonosa, nem is fogják feloldani a zárolást, sőt lehet kapsz egy fasza kis rendőrségi ügyet is
2021. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudjuk bizonyítani. Ez ellen semmi kétség.
2021. szept. 28. 16:39
 5/17 A kérdező kommentje:
Szóval meddig tarthat kb?
2021. szept. 28. 20:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem mindegy?
2021. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem, nem mindegy képzeld,mert már 10.napja ülnek 150ezremen:)

Amúgyis,minek szólsz hozzá ha nem tudsz normális választ adni? Ment a lepontozás.

2021. szept. 29. 02:58
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán 2021-ben elő kéne a kva bankkártyádat venni aztán fellökni amennyit akarsz, nem mobilfeltöltésekkel bohóckodni mint 2002-ben, pláne különböző simekről


Most szépen vársz. Majd írnak

2021. szept. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kva bankkártyádat.. :D Tesó, ha már összegyűlt 54ezer telóra, akkor hadd azt csináljam már amit én akarok, + semmi közöd hogy én hogy töltök fel.. Elmondom neked Paypalról szoktam.. ;) Itt egy rohadt kérdés volt feltéve erre kitérsz az anyagi dolgaimra
2021. szept. 29. 07:04
 10/17 anonim ***** válasza:
A tényleges eredményed mekkora negatív összeg, függőkém? Tehát: nem mindegy? Amint ráébredsz, hogy nem a francokat, rögtön értelmesebb dolgokon kezdesz feszülni, pozitív eredménnyel.
2021. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!