Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Arra nincs lehetőség hogy...

Arra nincs lehetőség hogy "egészséges" nem leszázalékolt ember 2-3-4 órákat dolgozzon csak?

Figyelt kérdés
gyárak gondolom kilőve, még a helyben hirdetett zöldséges gazdák is lehet hülyének néznének akik napi bejelentésre keresnek munkásokat most a városi csoportban ha azt mondanám hogy én napi 2 órát szeretnék dolgozni. akik hivatalosan egészséges munkavállalók, esélytelen ilyesmit kifogni?
2021. szept. 30. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem sok ilyen lesz normál munkaviszonyban. De ha ennyire keveset akarsz dolgozni, akkor gondolom nem a fizetésedből élnél, akkor meg minek dolgozz?
2021. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Én egészséges harmincas férfiként általában napi 2-3 órát dolgozok a fotelemből, mert nyugatra szolgáltatva üzleti, szakpolitikai és fejlesztési tanácsadóként igy is kimaxolom az éves 12 milliós KATA keretem.

Azért mellette sem unatkozok, pl. doktorit írok, amikor van kedvem, de alapvetően elvagyok ennyivel, ennyiből, úgy hogy én vagyok az egyetlen kereső a családomban.

Ha napi 2 óra munkából akarsz élni, akkor specializált, magasan képzett, és/vagy jó piaci rést betöltő vállalkozói tevékenységgel jár, és jó eséllyel nem kell hozzá utazni.

2021. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én speciel olyan helyzet miatt hogy otthon élek szüleimmel és szeretnék minimális saját pénzt keresni hogy ne őket nyúljam le, legalább a napi kajaügyben
2021. szept. 30. 21:00
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
És ennyi lenne az életcélod, ott lakni örökre, meg a gyerekszobádban videojátékozni?
2021. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem, egyszer megöröklöm e felét
2021. szept. 30. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:
2 órás kapálás melót nem nagyon fogsz találni. Tanultál volna, akkor 1-2 óra napi melóval lennél milliomos.
2021. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudom. de nincs érzékem sajna hozzá
2021. szept. 30. 21:43
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Nincs ilyen munka, beloled nem lesz semmi ha meg a gyarba se vagy hajlando elmenni...
2021. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mentem én, csak baromira lefárasztott. húsiparban toltam két hónapig, de nulla szabadidőm volt, vagy dolgoztam, vagy aludtam, vagy készültem a melóra. ez nem élet.
2021. szept. 30. 22:03
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Akkor mi az élet, a mamahotelben üldögélni? Nekem nincs nagy bajom vele, de ha találnál is ilyen munkát, a nyugdíjad kb nulla lesz és a fizud is annyira kevés hogy a szüleidre szorulnál folyton.
2021. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!