Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem akar “kivételezni”...

Miért nem akar “kivételezni” a főnök home office szempontból? Lent a többi

Figyelt kérdés

Azért írtam idézőjelbe, mert igazából szó sem lenne kivételezésről.

Baromi messziről járok be a munkahelyre kisgyermek mellett ( mégha az apja lennék.. de nem. Az anyja vagyok :D 5 óra az út oda vissza) és nem engedi a teljes otthoni melót. Heti 2 bejárás. Más csapatokban kisgyermekesek megkapták az engedélyt teljes otthoni munkára, az én közvetlen főnököm totál hallani sem akar róla.

Szerintetek hogyan lenne érdemes megközelíteni a témát hogy ez nem fair?



2021. okt. 4. 20:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is az anyja vagyok két gyereknek, de soha nem vártam el, hogy ezért bármelyik munkahelyemen is kivételezzenek velem, igazából zavarna is, ha megtennék. Soha egyetlen napot nem voltam a gyerekekkel táppénzen pl, nem hallotta tőlem senki, hogy jajj nekem csak a délelőttös műszak jó, mert gyerekem van.


Vállaltam egy melót 3 éve, ahol alapvetés volt, hogy minden nap bejárunk (meg hogy havonta utazunk 3-4 napra külföldre). A covid miatt nem kell bejárnunk, utazás sincs, és igen, nekem is megváltoztak a HOhoz való igényeim. A cégem ugyanígy 3-2re fog átállni, de szavam sincs. Ha lenne, keresnék másik állást.

2021. okt. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lassan kihalnak majd az ilyen vaskalapos cégek, ahol kötelező feleslegesen bevergődni a csúcsforgalomban a méregdrágán bérelt irodába, ott feszengeni egész nap és jóval kisebb hatékonysággal dolgozni a különböző zavaró tényezők miatt mint amikor otthonról nyugodt körülmények közt, stresszmentesen hatékonyan és jobb minőségben dolgozhat az ember.

Amúgy hogy sikerült egy olyan munkahelyet kifognod, ami Debrecen-Budapest távolságra van időben?

2021. nov. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!