Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe tegyem a pénzem ha jön a...

Mibe tegyem a pénzem ha jön a válság?

Figyelt kérdés
Körvonalazódni látszik egy válság az ellátási láncban, sok alapanyag Kínából nagy késéssel jön vagy nagyon megemelt áron, ez a gyártásban elég nagy gondot okoz és nem csak a mi cégünknél van ez így, egyre rosszabb a helyzet. Kérdés, mibe kell egy válságkor fektetni? Arany? Ingatlan? Kripto?
2021. okt. 8. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Párna.
2021. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nehéz megsaccolni mibe érdemes fektetni. Egy biztos ingatlanba mindenképpen hosszútávon megéri ezt tanusíthatóm saját tapasztalatból. Aranyba is megéri, mert hiába ingadozó hosszútávon tartja/emeli az árát mindig. Kripto jelenleg egy zsákbamacska szerintem abba én sose bíztam, és nem is igen fogok, de ettől még lehet jó befektetés csak kockáztatos.
2021. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A párna a legrosszabb szerintem, infláció elviszi, max ha dollárba vagy euróba van. :)

Hát igen nehéz megmondani de valamit ki kell találni mert nem fog érni semmit

2021. okt. 8. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Edd meg. Az legalább biztos.
2021. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Jah, mégsem, a szarod megy a budiba.
2021. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a párna rossz mert elviszi az infláció, de van egy előnye a többi valutához képest. Azonnal likvid ha egy jó üzletre van kilátás, és ebben az országban többnyire még forintban köttetnek az üzletek.

Valutát vehetsz de csak vételi árfolyamon, eladni meg az eladásin tudod ami mondjuk egy vasárnap is nyitva tartónál elég szép árfolyam különbséget feltételez.

2021. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bitcoin
2021. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az euróra meg a dollárra ugyan úgy hatna egy válság, valószínűleg a kriptóra még jobban - elvégre vagy papírcetlik lennének e kezedben, vagy semmi...

Az arany és ezüst már jobban hangzik (vagy az ingatlan).

2021. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!