Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyertetek már valaha lottón/ka...

Nyertetek már valaha lottón/kaparóson/sorsjegyen stb?

Figyelt kérdés
Kisebb-nagyobb összeget is akár.

2021. okt. 8. 11:21
A kérdező szavazást indított:
Nyertem már viszonylag nagyobb összeget is.
Nyertem, de csak kisebb összegeket.
Eddig még sajnos sosem nyertem.
Nem szoktam lottózni.
26 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2000 forint volt a max összeg, amit nyertem.
2021. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

A kaparós sorsjegy mizériát soha nem értettem.

Le van írva, hogy mennyi az összes nyerhető pénz, és mennyi a kiadott darabszám. Matekozol, és kijön, hogy ha megvennéd az összeset, akkor nem nyernéd vissza a pénzt, amit ráköltöttél.


Ennél mi kell több ahhoz, hogy ne vedd meg? Ez szerencsejáték, ami hosszú távon minuszos. Gyűlölöm amikor emberek kaparós nyereményekkel hencegnek, és elkezdenek egy hosszú mondatokból álló cseverészést ezzel kapcsolatban.


A tőzsde, a sportfogadás tőled függ, azzal lehet pénzt keresni hosszú távon. A lottószelvény időnként belefér. De a kaparós a legjobb biznisze az szrt-nek...

2021. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

2) a lottón a várható nyereményalap 48-60 százalékát osztják vissza, kaparóson 60-70 százalékát, így pont rosszabb példa, hogy “az viszont belefér.”


Sokat kaparok (olcsó sorsjegyeket), leagasabb nyereményem 10 ezer forint volt, nagy ritkán 5 ezer, 1-2 ezrek rendszeresen. Nagyon nem érdemes venni, mert addiktív, de szórakozásnak pár darab belefér.

2021. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
230 millió, 10 eve.
2021. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#1 Az is valami :D
2021. okt. 8. 12:42
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 Wow azigen. Sikerült valamibe befektetned, vagy jobban élsz azóta? Amúgy gratula!
2021. okt. 8. 12:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lakásokat vettem, valójában abból élek.


10, nagyon jó helyen lévő panelt vettem.


A pénzt vissza forgatom.

2021. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
3: de más az, hogy időnként 2-3-400ft-ot kidobsz, hogy nyerhess 1 milliárdot, és más az hogy rendszeresen veszel kaparnivalót, és egyértelműen látod, hogyhavi több ezer forintos minuszod van :)
2021. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

"A kaparós sorsjegy mizériát soha nem értettem."


Én ezt szórakozásnak fogom fel. Tisztában vagyok vele, hogy hosszú távon mínuszos. De ha havonta veszek 2-3 sorsjegyet és elszórakozok a kapragatással, az nekem jó. Ha esetleg egyszer nyerek egy nagyobb összeget, örülni fogok.


Amúgy se a tőzsde se a sportfogadás nem tőled függ. És ott még szerencsével se tudsz nagyot nyerni csak ha nagy összeget is kockáztatsz. Időnként szoktam tippmixezni, de még sosem jött be, mert még az olyan biztosnak látszó dolgokat is elbuktam, amiknek 1,10-es odds-a volt.

2021. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Én is nyertem. A sorsjegy összegét, mivel nem vettem meg.
2021. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!