Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van az altcoinokkal?

Mi van az altcoinokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itt valaki aki képben van a kriptovalutákkal?

Miért van az, hogy a BTC már nagyon közel van az új rekord árához, de az altcoinok (pl. LTC, ZEC, LINK, XLM) lejjebb vannak, mint pár hete amikor 53k $-nál járt a BTC?

Sőt, olyat is láttam a napokban, hogy a BTC felfelé ment, és szinte minden más lefelé (legalábis amiket én néztem azok közül mindegyik)



2021. okt. 15. 19:08
1 2
 11/12 EgyGabor ***** válasza:
Az hogy a múltban együtt mozogtak az igaz. Viszont csak annyira, mint amennyire együtt mozog a kutya meg bolha (Alt-ok). Amikor lerázza akkor majd nem mozog együtt. A lehetetlen kérdés az, hogy ez mikor lesz.
2021. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Már most kezdenek mozgolódni az altok. Csak most főleg azért mert az altók és a bitcoin között áramlik ide oda a pénzt Majd a következő az lesz Mikor beáramlik a pénz a bitcoinba utána meg az altokba
2021. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!