Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet saját házam vidéken?

Hogyan lehet saját házam vidéken?

Figyelt kérdés

Még csak 18 éves vagyok, de mi kell ahhoz, ha én egy saját családi házat akarok majd? A rokonságból szinte mindenki szép családi házban lakik, csak mi lakunk albérletben, mert a szüleimnek fontosabb a jó autó, drága nyaralás stb stb. És nagyon utálom, kitűztem életcélnak hogy én családi házban szeretnék lakni, alapból rajongok az építészetért is.

Hogyan alakítsam az életem, illetve kb. milyen keresettel kell rendelkeznem, ha én 40 éves koromra szeretnék egy közepes méretű, modern házat vidéken?


2021. okt. 16. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Röviden.


Tanulás, munka, spórolás, vagy hitel. Ha lesz férjed, saját családod, még könyebb.

2021. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
lehetőleg minél nagyobbal.. ha jót akarsz magadnak, akkor nem alkalmazotti létben gondolkozol.
2021. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát alapból olyan szakmám lesz, amivel jól lehet keresni, aztán a fizetésem nagy részét elteszem, meg még egy részét befektetem dolgokba. Esetleg vállalkozást is indítok majd.
2021. okt. 16. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Elmesz dolgozni
2021. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
vállalkozz
2021. okt. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!