Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Ebay miért nem szállít...

Az Ebay miért nem szállít mostmár Magyarországra?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert tul sok csomag tunik el.
2021. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég pontatlan kérdés, mert az Ebay nem áruház, hanem egy piactér, ahol bárki eladhat... És az egyes eladók dönthetnek úgy, hogy valahova nem postáznak. De ez nem az egész Ebay-re igaz, attól más eladó még ugyanúgy szállíthat Magyarországra.
2021. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jobb is, hogy nem szállítanak egy csomó pénzemet buktam, hiába írtam nekik 4* is csak kiröhögtek és a sorozatban írták, hogy majd feladják. Ebay se tett semmit, mert már lejárt a pénz vissza fizetés addig igérgettek. Soha többé ebay, aliexpress
2021. okt. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne, ha szállítana, mert találam egy kézzel festett figurát például, amit nem találtam máshol, csak ott.
2021. okt. 17. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
jelenleg az az egy megoldásod van, hogy keresel egy külföldi ismerőst, lehetőleg olyan országbelit, ahova szállítanak, és hozzá rendeled, aztán elküldi majd neked.
2021. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!