Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Bitcoinról...

Mi a véleményetek a Bitcoinról, fektetnétek bele? Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

2021. okt. 18. 12:55
1 2
 11/12 minecraft2 válasza:
63%
A legtöbb komment jól jellemzi az emberek hozzá nem értését a témához. Keress rá youtube-on Plantak Ivica -ra. Ő a legjobb Magyarországon. Én lassan szépen megveszem a lakásomat mert 1 éve foglalkozok ezzel és értem mi ez, tudom mit hogyan merre meddig. A kaszinó meg "nem igazi pénz" meg ilyen hozzászólók meg élvezzék csak ki az éves 20-25% inflációt, lol :D
2021. okt. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
85%

Ivica egy scammer.

Ketlem hogy valaki 1 ev utan erti mi ez. Az igazi hozzaertoket is meg tudjak lepni az esemenyek 5 - 10 ev utan.

5% az evi inflacio. Ez se keves. Valami ennel jobban dragult valami kevesbe.

Erdekes a crypto es szep hasznot hozhat de soha ne tegyetek fel mindeneteket gyerekek. Akkor se ha a scammerek erre csabitanak.

Az osszes penzetek 5 - 10% befektetese boven eleg ha azt nezzuk h az evtized masodik felere vagy vegere $1M/1BTC erteket varnak. Ha valami nagyon rossz tortenik akkor nem kockaztattatok sokat. Ha bekovetkezik az $1M/1BTC akkor szep profitot kaptok.

2021. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!