Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha öngyilkos lennék,végrendele...

Ha öngyilkos lennék,végrendeletben pl kérhetném azt,hogy kevés pénzbe kerüljön ez a maradék pár hozzátartozómnak?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
igen
2021. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Ne legyél öngyilkos, semmiképpen. Hagyd ezt a természetre, sorsra, a jó Istenre! Fel a fejjel. Mindig, mindenre van megoldás, minden reggel kisüt a nap.

Persze az ember végrendelkezhet, hogy milyen temetést szeretne, ha egyszer, valamikor meghal.

2021. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Ne legyél öngyilkos, és egyébként pedig hiába végrendelkezel, a temetések minden formája felháborítóan túlárazott, tehát mindenképpen sokba kerül majd. Jól vesszél össze mindenkivel, tagadtasd ki magad, akkor közköltségen fognak eltemetni.

De inkább ne legyél öngyilkos; az egyszerűbb. :-)

2021. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
kérheted, ők meg eldöntik hogy kriptát építenek neked 40 milláért vagy elhamvasztanak a kertben 20e-ért.
2021. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok nagy anyagi teher lenni,a hamvasztás csak 20e?


Kösz az infót!

2021. nov. 10. 20:25
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Az öngyilkosságra én nem mondok semmit, mert aztán valaki megvádol felbujtással:D


Nos, kijelentheted a végrendeletben, hogy te ezt szeretnéd. Én nem tudom mennyibe kerül a hamvasztás, de valahol 20e környékén szerintem is.


Vagy ha nem találják meg a testedet az is megoldás.

2021. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Itt kijelentem,hogy bármit is mondasz az nem motivál engem ebbe az irányba,meg semmi ilyesmi.

Tehát én írom alá,hogy te nem vagy bűnös.

Igen,úgy akarnám hogy senki ne lásson utána,se semmi.

Nem tudom mibe zárjam el a testem,hogy ne találjon meg se bogár,se ember.

De így lenne a jó.

2021. nov. 10. 20:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hamvasztás húszezerért???

Hol éltek ti? Barlangban? Nincs bevezetve a google?

A hamvasztókoporsó (az a papírizé) az húszezer!

Egy példa:

[link]

2021. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Nos legegyszerűbb ha kötsz a testedre egy 30kg-os súlyt, aztán éjjel egy vidéki hídról beleugrassz a Dunába. Így aztán valószínűleg eltűnt leszel és hamvasztani se kell. Ez utóbbi min. 200 ezer.

Ha már kis költséggel akarsz a másvilágba menni...


De miért akarsz öngyilkos lenni? A problémákat, meg a boldogtalansági dolgot stb. megoldani kell, nem csak úgy simán feladni a harcot, hogy én kivonom magam a világból és véget vetek az életemnek.

Miből gondolod, hogy nem lesz következő életed és ott könnyebb lesz majd??

2021. nov. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát még senki nem jött vissza mondván,hogy bocsi srácok meghaltam.

De folytassuk a munkát,csak még fel kellett nőnöm,azért késtem 20 évet a munkából.

Hol is van az a jó ásóm,amit még én éleztem ki? Utoljára neked adtam Petya.


Csak annyi,hogy nem akarok nagy anyagi teher lenni,ha már ennyire nem bírom.

Fogalmad sincs,hogy mi van velem.

A kérdés arról szólt,hogy lehet olcsón megúszni.

Annyit félretennék...

2021. nov. 11. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!