Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A bitcoin lett volna az...

A bitcoin lett volna az egyetlen esélyem hogy gazdag legyek de le maradtam, hogy tudnék az lenni mégis akkor?

Figyelt kérdés
Ha bànyàsztam volna 10 évvel ezelőtt. De erről már lemaradtam. Pedig azzal egy hülye is gazdag lehetett. Soha többet ilyen lehetőség nem lesz ebben a világban. Sajnos én nem vagyok okos ki rúgnak még a leg szarabb munkából is de már nem is akarok munkába járni gazdag akarok lenni ha nem sikerül inkább ne éljek... Tanács??

2021. nov. 24. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Változtass a hozzáállásodon.


Ne a könnyű pénzt keresd (azt többnyire utólag tudjuk csak meg, hogy mi *volt* a jó buli), hanem aktívan keresd a lehetőséget. Elsősorban munkát.

2021. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Én is gazdag akarok lenni és semmit sem csinálni. De nincs erre lehetőségem... Ez van.


Annál nagyobb baj h dolgozok mint egy hulye és alig tudok enni szószerint heti 3* eszek h elég legyen és ígyis hol ezt a számlát hol a másikat tologatom. Telefonom már le is van tiltva hívni nem tudok senkit. Téged legalább eltart valaki ezek szerint. Jó neked.

2021. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Heti 3x eszel? :( Ezt szomorúan olvasom. Nincs jobb munkalehetőség a környéken?
2021. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Soha többet ilyen lehetőség nem lesz ebben a világban. "


Dehogynem, csak ne maradj le a következőről. Örülök, hogy segíthettem!

2021. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Fektess nft gaming tokenekbe vagy a coinmarketcapen nézd meg a frissen listázottakat

Oda nem kell nagy összeg és nem hozhat rosszul.

2021. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Etherumot mondják a következő ilyennek. Amúgy még kb 1000 ilyen és jobb lehetőség is van.
2021. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Semmirol se maradtal le, meg innen is 100x et megy a bitcoin az elkovetkezo 10 evben
2021. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Igen , ennyiszer eszek. Egy évig gyárba se vettek fel. Per pillanat nem akarok váltani, mert örülök, hogy ide felvettek. Elég lenne végülis ez a pénz is,de mivel felhalmozódott pár számla így ezen tudok spórolni.


Egyelőre örülök ha nem kötnek ki semmit, inkább nem eszek. Kértem segítséget családtól de nekik rám nincs felesleges pénz, na de ez van :))) legalább fogyok kicsit rám fér -12 kiló lement :)

2021. nov. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. nov. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Nafogáncsi Móker válasza:
mindig van lehetőség, most is
2021. nov. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!