Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő után fog fizetni a...

ASegélyember kérdése:

Mennyi idő után fog fizetni a kérdőíves oldal?

Figyelt kérdés
Na szóval van ugye egy kérdőíves oldal ami fizet kérdőív kitöltés után. Ezzel még ugye nincs is baj. Van azonban egy offerwall nevezetű része aminek az a lényege hogy le kell tölteni egy játékot. Kaptam egy olyan feladatot hogy 14 nap alatt jussak el a 130. szintre és akkor megkapom azonban még mindig azt írja ki hogy nem vagyok kész vele. Egyébként egy bal alatt megcsináltam egy elképesztő szerencse folytán. Lehet hogy csak 2 hét után fog megjönni az összeg? ( megbízható oldal nem egy random reklámos átverés amire rákattintottam szóval az erről való meggyőzésekből nem kérek)

#Timebucks
2021. nov. 26. 20:11
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Egy nap alatt. Nyomorult autocorrect. Esetleg aki használja az oldalt? Tőletek várnék egy kis útbaigazítást
2021. nov. 26. 20:12
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Soha
2021. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Sosem fog 😂😂
2021. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Most mondtam hogy igazi az oldal már fizetett is nekem többször. Aki nincs fent az oldalon inkább ne szóljon hozzá istenem🤦🏽‍♀️Szemetet rendesen összefújta a szél
2021. nov. 26. 22:09
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Mondja aki ilyen oldalakon bassza el az idejét pár száz forintért tanulás helyett:DD Mivel az eddigi kérdéseid alapján max 18 lehetsz
2021. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Kijárta az iskolát szivem🤦🏽‍♀️Válaszra várok nem kioktatásra. Megy a leszavazás. Ennyi hülye nyomorultat egy helyen
2021. nov. 26. 23:51
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
"Megy a leszavazás" Jaj szívem most mi lesz :( Bocsáss meg
2021. nov. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Tehát letöltöttél egy legrosszabb esetben vírusos alkalmazást, aminek a nevét sem írtad le. Így aki esetleg ismerné, az sem fog tudni hasznos válaszolt adni a kérdésre. Mellesleg a kérdőíves oldalon kéne feltüntetnie az üzemeltetőknek a kifizetés feltételeit, ha ez nincs, abból látszik, mennyire "komoly" oldal. Ha egyáltalán fizetnek, talán kijön majd egy kb. 50 Ft-os órabér.
2021. nov. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
szerk.: most látom a címet a címkék között, a hozzászólásom többi része ettől függetlenül áll
2021. nov. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem vírusos mondom hogy fizet. Csak nem tudom mikor fog mert nem szoktak egyből. Olyantól kérdezem aki jártas ebben hogy mi a helyzet de eddig egy kivétellel csak kretének válaszolnak. Létező dolog kérdőívekért pénzt kapni a neten…..csak sokan azt hiszik az a kérdés hogy átvertek e😃
2021. nov. 27. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!