Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik cryptoba fektettek azok...

Akik cryptoba fektettek azok hogyan dolgozzák fel hogy iden nem lesz crypto karacsony?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 11:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Lesz karácsony, csak késett egy hetet a Black Friday.
2021. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én vásároltam, bár csak betöltött orderek révén. Nem volt kellemes a 10 üzenetre ébredni, de szerencsére nincs katasztrófa, és akkora gyertyákat is elkapott, hogy mostanra -9%-ban vagyok csak. Ahhoz képest hogy a piac -20% ez nem is rossz. Ha visszaáll, még pezsgőt is bontok, de persze most én is fosok mint mindenki.
2021. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

12, lehet lesz ez rosszabb, kitartast, hidd el tudom milyen, ateltem amikor 2017ben 20rol 3 ra csokkent es mar akkor is tobb pnz volt benne mint amennyit epkezlab ember belerak :))

A valaszokba jol latszik, van remeny, ha nem idendontunk rekordokat akkor jovoben, ha nem akkor akkor utana.

2021. dec. 4. 14:06
 14/22 anonim ***** válasza:
#7 nem az oldalra értettem, hanem az életedre.. hogy az ad neked örömet, ha más pórul jár. gondolkodj el ezen év vége alkalmából.
2021. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ki jart porul?
2021. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Vettem még 140 ezerért ETH-t.
2021. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én is a további vásárláson gondolkozom
2021. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

13: és a nap végére nullán vagyok. Életem első flash crashe amit nem szoptam be. Esküszöm jobban örülök mint egy erős zöld napon.

Na ezért jó beállítani a buy ordereket, szép kis létrában egészen mélyre.

Most döntenem kell hogy visszaállítom-e a 30% tethert vagy hagyom még, de késő van már, hagyni fogom még legalább egy napig.

2021. dec. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem remek alkalom bevásárolni belőle!
2021. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

BTFD!!


Egyébként örüljünk annak, hogy nem lesz egy overbought decemberi mega bullrun, mert utána jönnie kéne egy hasonlóan brutális korrekciónak, így van esélyünk egy kis konszolidálcióra, bevásárolgatásra, majd visszafogottabb, hosszabb felfelé menetelésre.


A kis dipekben meg jól megvesszük a gyenge kezűek kriptóit, akik realizaljak a veszteségeiket, hajrá!

2021. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!