Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudok S&P 500 indexet venni?

Hol tudok S&P 500 indexet venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy hol tudok S&P 500 indexet venni?

Erre gondolok: [link]

Ilyen formában hol lehet megvásárolni? Jövőre szeretnék egy olyan TBSZ számlát indítani, amin csak S&P 500 van, van ilyenre lehetőség?

(Kezdő vagyok még.)


2021. dec. 4. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Random capital ( nekem irtal privatot )
2021. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magát az indexet nem tudod megvenni. Amit megvehetsz az egy ETF ami az indexet követi, pl IVV, VOO, CSPX, VUSA, stb.

Ehhez kelleni fog egy brókerszámla, pl az interactive brokers.

2021. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így már világos, köszönöm!
2021. dec. 4. 14:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Még egy olyan kérdésem lenne, hogy KBC-n melyik S&P 500-at követő ETF-t érdemes venni?
2021. dec. 4. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a kbc-t, nem tudom mibõl lehet választani. Alapvetõen az a legfontosabb, hogy alacsony legyen a kezelési költsége (total expense ratio TER)
2021. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kapo1588 ***** válasza:
Erstenel lehet ilyet venni?
2021. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt azert nem ar megnezni hogy az adott brokernel van-e tbsz szamla... Sokat jelent az h nem kell adozni belole...
2021. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!