Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP egészség pénztár honnét...

OTP egészség pénztár honnét tudja, hogy hova utalja vissza a pénzt?

Figyelt kérdés
Tehát az EP kártyámon volt x összeg. Elmentem magán orvoshoz, kifizettem neki Kp-ban a kezelést, állított ki számlát az Ep-nak. Én ezt elpostazom nekik, de ők honnan tudják a bankszamlaszamom vagy milyen módon kapom vissza azt az összeget?

2021. dec. 5. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Postán fogják visszaküldeni a lakcímedre, ha nem töltöttél ki egy nyilatkozatot, hogy milyen bszámlára akarod visszakapni.
2021. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen először is! De ilyen több százezres tételt ki hoz a postás?
2021. dec. 5. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor nyitottad a számlát, akkor elvileg nyilatkoznod kellett arról is, hogy az ilyen kiutalásokat hova kéred. Oda fogják utalni. Ha nem vagy benne biztos, hogy volt ilyen, akkor hívd fel őket és érdeklődj. Az EP telefonos ügyfélszolgálata szerintem elég korrekt.
2021. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!