Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoin pályafutásod hogy...

Bitcoin pályafutásod hogy kezted? Mely fórumot, oldalt olvastad? Mely szakértőket hallgattad? Magyar/ angol linkeket tudsz adni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Huh, andreeas antono... Soha nem tudom leírni a nevet, az o videoit neztem youtubeon, utana megneztem az osszes MIT nyilt kurzus kripto/penz temaban, lehuztam a kodot, tesztneten banyasztam magamanak 100 bitcoint ide oda utalgattam, reddit bitcoint olvastam, van egy jo kis powerpoint a lightnig networkrol 100+ diaval, tozsden betettem minden penzem :)) elbuktam annyit amennyit nem szegyelltem, visszanyertem, altokkal megint elbuktam egy csomót, rajottem hogy nem kell spekulalni csak havonta venni :) mostmar nagyon nem erdekel hogy le vagy fel mozog, van egy magas celaram, addig nem adok el, es folyamat veszek
2021. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja azt nem irtam, linket nem adok, ott a google es a youtube, ha rakeresel barmire amit elmondtam mindent megtalalsz
2021. dec. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nekem igy is sokat segítettél.!

Valoban igazad van, azt teszem:

YouTube meg gugli...

De idő spórolás végett kerdeztem.. Mert higul az igazi hozzá értők köre is..

2021. dec. 6. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezzel :D

https://www.youtube.com/watch?v=61Q6wWu5ziY

Illetve tőle tanultam sokat

https://www.youtube.com/watch?v=gvirVWH3QDI&t=940s


Illetve minden tutorial videó amin nincs sok dislike hasznos.

2021. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm!
2021. dec. 7. 07:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A dislikeokat már hiába nézed sajnos.
2021. dec. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sosem néztem videókat, Reddit posztokból tanultam különböző cryotos communitykben, aztán egy idő után lettek kedvenc coinjaim, amikben hittem és bíztam, és befektettem. Ezek tényleg meg is nőttek azóta, viszont nem voltam elég tapasztalt és elkezdtem day tradelni, aminek következtében lenulláztam minden profitomat. Akkor rájöttem, hogy soha többet trading, csak hosszútávú investing. Jelenleg a portfóliómban csak 1 coin van, mert rájöttem, hogy a diverzitás a cryptoban csak illúzió, minden altot a Bitcoin húz, ha az dől, minden más is dől. Úgyhogy egy tokenbe fektettem mindent, az árat már nem is nézem, és nem is adom el, amíg nem lesz life changing profit belőle.
2021. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hallottam róla nyolc éve azt hogy már nem érdemes befektetni. Majd hallottam ugyan ezt négy éve de akkor már nem hittem el
2021. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!