Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van ertelme Felhivni a Magyar...

Van ertelme Felhivni a Magyar posta Ügyfélszolgalatat, ha dec 9 ota nem jön meg egy 200ezres csomag?

Figyelt kérdés

Dec 14-en már hívtam oket egyszer, mert jöttek az SMS-ek naponta, hogy jön, aztán mégse jött... En meg malmozok itthon kB hátha akkor jön epp azóta is.

Akkor azért hívtam oket mert fel vitték sikertelen kézbesítésre is, pedig se nem hívtak, se nem hozták ki.


Van ertelme ujra hívnom oket mi van már?


2021. dec. 21. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hivhatod, de semmi nem fog valtozni, januarba... ha megerkezik...
2021. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
B aszogasd őket kb naponta, nekem így met szokott oldodni,ha ilyen probléma van.
2021. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd őket! A mi postánk lehet valami nagyon fura hely, de itt mindig segítünk az ügyfélnek
2021. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Beigertek a ma délelőttöt, merthogy elv minden dec 20 előtti garantáltan kijon.


Ez dec 9.. Természetesen nem jött ma sem :)

Nem mintha sokat ernek el vele de asszem ma ujra hívom oket...


Ertem a leterheltseget, de az, hogy 14 napja ki se mozdulok hátha jön, ez vicc.

2021. dec. 22. 12:19
 5/5 anonim válasza:
Veszprém, január 3.-a óta itt van náluk, szarakodnak a csomagommal,először a vám, majd a kézbesítés, ma 25.-e van. 2-szer vették fel sikertelen kézbesítésre, a senkiházi futár még fel sem csengetett, csak bedobta az értesítőt állítólag, mert nem találom azt sem. Betelefonáltam, kiküldik újra, ha fizetek + 370 Ft-ot az újrakézbesítésért.Lehúzásra mennek. Botrány, ami itt megy!
2022. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!