Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy új eszközről jelentkeztem...

Egy új eszközről jelentkeztem be a Binance-re, de a 2FA kulcsot minden esetben hibát ír ki,próbáltam resetelni is, de az sem sikerült. A 2FA létrehozásakor adott egy több mint 10 karakterből álló biztonsági kulcsot, ezzel hogy állítható vissza a 2FA?

Figyelt kérdés
"Mielőtt valaki ki akarna oktatni hogy "Google a jóbarátom", leszögezem hogy értelmesebb választ várok." Általában az az első hogy a google-ban keresek megoldást, és csak utána írok ide.

#Authenticator #Binance #2FA authenticator #2FA reset #binance new device #binance belépés
2022. jan. 5. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinkronizald az orat. Lehet a 2fa az miatt rossz.


Milyen alkalmazast hasznalsz? Google autheticatorba siman bírod a szavakat es mukodnie kene.


Nezd meg a weboldalt alaposan, biztos a binancen vagy es nem valami kamu oldalon?

2022. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem az a problémám hogy hiába be írom a telefonszámra és emailre kapott kódokat nem igazolja vissza a fiokom. Ezért most megoldást keresgélek :D
2022. jan. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem már sikerült kijátszani a 2FA-t
2022. jan. 21. 00:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!