Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Aliexpress-ről, EU-s...

Ha Aliexpress-ről, EU-s országból egy nagyon drága dolgot rendelnék, akkor csak a feltüntetett árat kell fizetni összesen?

Figyelt kérdés

Ingyenes szállítás van Mo-ra.

Az ár alatt az van írva, hogy: Az ár tartalmazza az ÁFA-t.



2022. jan. 9. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!


az e-bay-en is látom ugyanazt, Németországból+néhányezres szállítási költséggel ez volna a legjobb eddig, de a szállítás és fizetés fülnél az alsó sor ez: Fizetéskor adót kell fizetni.

Tehát +27% ?

Még így is ez lenne a legjobb ár.

2022. jan. 9. 23:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Nemrég rendeltem aliexpressen tabletet francia raktárból.

Nem volt vámolás csak az ott feltüntett árat kellett fizetni.

2022. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha EU-ból rendelsz, akkor itthon nem kell adót (ÁFÁ-t) fizetni.
2022. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4: Köszönöm, tehát azt mondod, az e-bay-esnél sem kell már semmi mást fizetni? Nem lehet, hogy ha kártyával fizetek előre, akkor rakják hozzá a 27%-ot? Azt azért észrevenném persze, ha eljutnék odaáig.
2022. jan. 10. 00:16
 6/8 A kérdező kommentje:

Az e-bay-en egy hasonló kisebbet találtam, elvileg oda van írva: Located in:

Jenec, Czech Republic


de a "szállítás és fizetés" fülnél az alsó sor ez: "Taxes may be applicable at checkout"


Ez lenne a legjobb vétel, és csak 1 van már...... tud vki válaszolni nekem erre tutit?

2022. jan. 10. 12:47
 7/8 A kérdező kommentje:

(Azért is kérdezem, mert elolvastam ezt: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

és nincs sok tapasztalatom külföldi rendelésekkel, e-bay-essel semmi.)

2022. jan. 10. 12:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Rámentem a megrendelés felületre, ott már rögtön hozzá is adta a 27%-ot.... még adatot se kellett adnom. Túl jó lett volna...
2022. jan. 10. 12:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!