Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A nyolcas.com nevű lakáskezelé...

A nyolcas.com nevű lakáskezeléssel, albérletkezeléssel céggel kapcsolatban van bárkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Külföldre szeretnék költözni és kiadnám az ingatlanom, nem akarok a világ másik végéről, és nem is tudnék foglalkozni vele. Kell valaki aki manageli.

2022. jan. 11. 21:27
 1/4 anonim válasza:
88%

Szia!

Igaz, én bérlői oldalról ismerem a Nyolcast, de csakis pozitív tapasztalataim vannak velük.

Szó szerint mindent intéznek a lakás tulajdonos helyett, mi gyakorlatilag nem is beszéltünk a tulajdonossal soha, a Nyolcas intézett minden kérdést és felmerülő problémat, persze a tulajjal egyeztetve.

Korrektek, gyorsak és profik, valamilyen megbízási szerződést kötnek a lakás tulajdonosával, meg a tulaj meghatalmazza őket hogy eljárhatnak a nevében. Mikor kivettük az egyik lakást rajtuk keresztül, akkor mi mint bérlők megkaptuk a meghatalmazás másolatát, hogy lássuk eljárhatnak a tulaj nevében.

Tehát minden le van papírozva hivatalosan közjegyzővel meg mindennel, legalábbis nekünk bérlői oldalról így van. Gondolom a tulajjal is hasonlóan. A honlapjukon fent van, hogy milyen díjjal dolgoznak.

Na, de ez már hosszú lett, a lényeg hogy a Nyolcas egy korrekt, alapos cég, ha nem sajnálod rá a munkadíjat amit elkérnek a közvetítői szerepért és hogy helyetted foglalkoznak mindennel, akkor szerintem megéri rajtuk keresztül kiadni a lakást.

Ha van még kérdésed a Nyolcasról akkor kérdezz csak és próbálok rá válaszolni.

2022. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nagyon örülök, hogy valaki vette a fáradtságot és rendesen válaszolt. Ment a zöld kéz! (de vajon ki pontozott le téged? mi oka lehetett erre bárkinek...)
2022. jan. 11. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem lepontozás.


A pontozás valahogy úgy működik, hogy a regisztráltaknak van egy "értékük". Ha én csak mondjuk 70 %-os értéken vagyon jelen éppen, akkor hiába tartom 100 %-osnak a választ, a "hasznos" pontozás esetén nem ad 100 %-ot, csak csökkentetett, mert nem egy 100 %-os értékű hozzászóló pontozta a választ hasznosra, hanem egy 70 %-os értékű.


A hülyeség teteje, de nagyon lesarkítva így megy a pontozgatás.

2022. jan. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szívesen, örülök hogy segíthettem. :)

Engem aztán nem zavar, ha valaki lepontoz, se az milyen az értekelésem, szóval ne aggódjatok ilyesmin.

2022. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!