Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy fizethetnék pinkód nélkül?

Hogy fizethetnék pinkód nélkül?

Figyelt kérdés
Már pár éve megvan a kártyám de csak online fizetésre szoktam használni. Most rendelnék valamit de csak futárnál lehet fizetni. Az a gond ez 200 ezer+ os tétel lenne és kp ban ennyim nincs mert minden pénzem kártyán van, viszont annak elfelejtettem a pinkódját. Ha telefonnal fizetek akkor elég a FaceID? Vagy inkább menjek el a bankomhoz új pinkódért?

2022. jan. 16. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
add vissza a tulajnak.
2022. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiéd a kártya, akkor bank. 5 perc alatt megvagy azonosítás után.
2022. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

ne is próbálkozz vele, a tulaj már letiltotta

mihelyt használni próbálod, lebuksz, néhány nap alatt beazonosítanak

2022. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
internet bankba, ha be tudsz lépni ott is módosíthatod a pin kódot és a fizetési limitet, ha nem tudsz belépni, akkor a bankban személyi és lakcím + bankkártya 5 perc alatt kapsz új pint.
2022. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Budapest banknál vagyok, ott kell fizetni az új pin kódért? Amikor csináltattam úgy emlékszem azt mondták igen de már régen volt. Mobil Appon nem lehet megváltoztatni, az oldalukon meg semmit nem találok erről…
2022. jan. 16. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb esetben egy új pinkódért nem kell fizetni.
2022. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmentem bankba, lett új pin kódom. Nem kellett érte fizetni és tényleg 5 perc volt az egész. Köszönöm azoknak akik értelmes választ adtak.
2022. jan. 18. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!