Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Máshol sem adnak befektetési...

Máshol sem adnak befektetési arany vásárlásnál eredetiséget igazoló dokumentumot?

Figyelt kérdés

A napokban vásároltam 1db befektetési aranyot egy ezzel foglalkozo nagy cégtől. Konkrét cégnevet nem irnék de biztos hogy a top 5ben benne vannak Magyarországon. Ami a problémám hogy a kapszulába zárt aranyérme mellé csak egy számlát kaptam. Amikor jöttem hazafelé akkor jutott eszembe hogy ha egyszer el akarom adni mondjuk egy magánszemélynek, hogy fogom azt igazolni hogy eredeti érmém van nem pedig replika-másolat??


Nem kellett volna adniuk egy certifikációt?, egy eredetiséget igazoló dokumentumot? Aki vett már hivatalos cégtől befektetési aranyat az kapott hozzá a számla mellé eredetiséget igazoló papirt? Vagy ilyet sehol sem adnak hozzá?


Csak igy tényleg adódik a kérdés,hogy tudom igazolni hogy eredeti az érme? Maga a számla ,amin rajta van a cégnév,(annak adatai), az érme kifizetett összege. - Ez igazolja? vagy csak elfelejtettek adni eredetiséget igazoló dokumentumot hozzá?


Előre is köszönöm annak, aki tud segiteni.



#arany #befektetés #eredetiség #befetetési arany
2022. jan. 17. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
:)))) szanalom :))
2022. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!