Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeptembertem igényeltem...

Szeptembertem igényeltem kepzesi hitelt felnőtt kepzesre. Félevente jön, de megszuntették vagy mi. Akkor kovetkezo felevre nem is kapok?

Figyelt kérdés
En ezzel kalkulaltam, de olvastam hogy sltoroltek
2022. jan. 18. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt - lehet, valamilyen feltételt nem teljesítettél:


[link]

2022. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En megigenyeltem szeptemberben. 2reszletre. Felevenkent. 1.felevben megkaptam. Idokozben eltoroltek. De mar van szerzodesem a 2.felevben akkor azoknak sem jar mar akik szeptemberben megkotottek? Mert ez igy jo nagy kib.ás, én ugy jelentkeztem a tanfolyamra ennek tudataban. 1,5millio a kepzesem. Havonta fizetem de ha a 2.felevben mar nem jar, es szeptemberben ennek tudataban jelentkeztem a kepzesre, akkor cseszhetem es bukom az eddig befizetett osszeget mert nem tudom tovabb fizetni. Ez igy nagyon gáz, hogy így megvonhatjak
2022. jan. 18. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Édes Istenem, belinkeltem NEKED az adott oldalt - mondd, mi lenne, ha nem itt a Gyakorin nyűglődnél meg "filmeznél", hanem egyszerűen RÁKÉRDEZNÉL AZ ADOTT HELYEN!!

Most tényleg itt tartunk, hogy valaki nem képes önállóan, önmagának elintézni valamit, nem képes felemelni azt a nyamvadt telefont és felhívni az adott helyet?

Mi intézzük el helyetted, vagy miii???


Tessék, egy utolsó segítség - de ezt TE IS meg tudtad volna keresni - előtted az internet, belinkeltem az oldalt is:

[link]

2022. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Haha. Napok ota probaljuk oket elérni.hivas email, semmi. Itt is erre panaszkodnak
2022. jan. 18. 11:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Az iskolámnak sem mondtak semmit ezzdl kapcsolatban
2022. jan. 18. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!