Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerbiában ilyen rossz a posta?!

Szerbiában ilyen rossz a posta?!

Figyelt kérdés
Nem értem, miért ilyen rossz a szerb posta?!. Még decemberben feladtam egy levelet elsőbbségivel ami még most sincs ott. 10nap telt el, ha kivesszük az ünnepeket, és a szerb ünnepeket is. Tehát ma 10. Nap után sincs ott még mostsem. Ennyire rossz a posta Szerbiában? A cím meg minden tökéletes és helyesen van ráírva akkor miért késik ennyit? Mondták, hogy ilyenkor sok a kézbesítés, és nem eus ország Szerbia tehát több idő is , természetes ez a 10. Munkanap eddig hogy még nem kézbesítették? elsőbbségi levélről van szó.

2022. jan. 19. 20:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja hozzáteszem, december 31- én adtam fel. Tehát úgy számoltam,hogy olyan 3-4 én vitték el a városból. És kivettem belőle a szerb ünnepeket is , és úgy számoltam 10. Munkanapot.
2022. jan. 19. 20:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem unod még? Nem kértél nyomonkövetést, így jártál… de az is kehet, hogy a MP Logisztikai központig nem ért el a pulóvered
2022. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, de milyen pulóver?
2022. jan. 19. 22:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Levélről van szó. Sima , elsőbbségi levél. 50g alatti.
2022. jan. 19. 22:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Megérkezett.
2022. jan. 20. 18:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Jól elhúzták azért.
2022. jan. 20. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha a leveled elér a Szerb postára, akkor 1-3 napon belül megérkezik függetlenül attól, hogy az ország melyik részére küldted, itt inkább a vámosokat kellene ,,szidni". Erről nem a posta tehet, ha nem kapta meg a szerb posta a levelet, akkor nem is tudják kézbesíteni.

Ha én rendelek valamit pl Kínából, néhány nap alatt itt van Szerbiában, de a vámosok általában hetekig ülnek rajta. Ez ilyen.

2022. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!