Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meló-diáknál dolgozott/dolgozi...

Meló-diáknál dolgozott/dolgozik valaki mostanában?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy most kaptam a "mentoromtól" egy emailt amiben azt írja, hogy a jelenléti ívet az üzletben kell majd hagyni, de mi történik akkor ha én következő alkalommal egy másik helyszínre megyek? Vinnem kell oda egy teljesen másik jelenléti ívet? Valakinek esetleg volt ezzel tapasztalata? És ha valakiben felvetődne a kérdés miért nem írok a mentoromnak, azért mert nem szeretném ilyen felesleges kérdésekkel terhelni, gondolom elég sokat kap amugy is

2022. jan. 19. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Gyakorlatilag ahány helyen dolgozol, annyi jelenlétit kell tölteni.

Ha hónap elején A cégnél dolgozol, hónap végén B cégnél, akkor két jelenlétit kell tölteni.

Ha ugyanaz a cég, csak más üzlet, akkor is kettőt kell tölteni, hiszen külön üzletenként számol el a diákszövetkezet a céggel. Sokkal egyszerűbb így, mint egy jelenlétin nézni, hogy ez a nap ez az üzlet, a másik nap a másik üzlet, főleg ha nincs minden sorban odaírva, hogy hol is voltál.


Általában szokott lenni a cégeknél jelenléti, de a biztonság kedvéért vigyél magaddal.

2022. jan. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ!!:) én 1 cégnél tervezek dolgozni, más helyszíneken és nekem az tűnt logikusnak hogy mindenhova viszem az 1 db jelenlétimet és ott lesz rajta a havi összesítve, de akkor köszi:)
2022. jan. 20. 11:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!