Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen magyar fejlesztésű és...

Milyen magyar fejlesztésű és gyártású termékek vannak amelyek a külföldi piacon is sikeresek?

Figyelt kérdés
Tudnátok példákat írni olyan magyar termékekre amelyek külföldön is keresettek. Elsősorban magyar fejlesztésű hazai gyártású termékekre gondolok.

2022. jan. 20. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ugrik be semmi.
2022. jan. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Összeszerelő országban, ahol a parlamenti politikusok csak a demagógiához, meg a lopáshoz értenek?

😂

2022. jan. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Kezzel készített nyaloka pld, lollipop manufactury... De amugy rengeteg ilyen van, ha 5 perc googleval nem tudod kideriteni akkor erdemes elgondolkodnod...
2022. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Mi pl. autóalkatrészeket gyártunk, amiknek a tervezése, fejlesztése, gyártása is egy kézben van nálunk
2022. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Ráma margarintól a Győri kekszig. Mondjuk úgy hazai gyártás, hogy a rendszerváltáskor el lett adva, a külföldi cég megvette a brandet is és a gyártás megmaradt. Mindenki azt hiszi magyar termék. De a haszon a külföldi cégé.
2022. jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3# Öt perc googleval nem tudtam kideríteni, azért tettem fel a kérdést. Konkrét cégekre, termékekre, találmányokra és ötletekre gondolok napjainkból vagy a közelmúltból, de lehet akár hiánypótló szolgáltatás is. A lényeg, hogy a külföldi piacon versenyképes legyen.
2022. jan. 20. 18:40
 7/7 anonim válasza:

Hát a magyar csiliszósz tudtommal nem rosszak nemzetközi mezőnyben.A Spirit of Attila csiliszósz pl kettőször is dobogós helyezést ért el valami versenyen nem vagyok annyira a téma szakértője de ahhoz képest, hogy nem vagyunk valami tipikus csilitermelő ország szerintem ez nem rossz. Illetve a boraink sem utolsók a szomszédaink körében.


Szolgáltatáshoz példák pedig a gyógyfürdőink. Magyarország nagyon jó a régióban a fürdőket tekintve. Elég csak ránézni Budapestre.

2022. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!