Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel fejleszthetném a pénzügy...

Mivel fejleszthetném a pénzügyi intelligenciám?

Figyelt kérdés
Ra jottem hogy ezen a teren eleg buta vagyok sajnos...a csaladi hatterem nem biztositott stabil alapokat(alkoholista anya aki mindent eladott italert a háztól,mostoha apa aki meg nem engedett penzhez csak a minimalist kaptam epp az eletben maradashoz) most 25 evesen jottem ra hogy borzasztoak a koltekezesi szokasaim es nem vezet hosszu tavon jóra,szeretnék tanulni-barmilyen konyvet megveszek vagy barkit meghallgatok hogy fejlesszem magam,nem akarok elbukni a sajat eletemben attol hogy nehezkesebb a hátterem.Koszonom hogy valaszolsz!
2022. jan. 20. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgasd a kiszamolo.hu posztjait.
2022. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

És nézheted a Kiszámoló Akadémia előadásait is, érdemes sorrendben haladni:

https://www.youtube.com/channel/UCOlyuatBQNeFDb8u_4YxJ5A

2022. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kiszámoló akadémia előadásait javaslom. Jó kis alapot adhat a pénzügyi szempontból totál "analfabétáknak". Kezdésnek nem rossz. :)
2022. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen...igen,mondhatni hogy penzugyi analfabeta vagyok jelenleg-olyan dolog amit az iskolaba se tanitanak es otthon se kaptam meg,de orulok annak hogy ra jottem magamtol,mar ez is egy lepes a valtozas fele.Remelem tanulassal es kitartassal sikerul elore jutnom
2022. jan. 21. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Sok ilyen ember kéne, mint amilyen te vagy kérdező.
2022. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedves vagy
2022. jan. 21. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Én is egyértelműen úgy látom, hogy tök jó, hogy te erre rájöttél! Engem azért otthon nevelgettek pénzügyi tudatosságra, a kiszámolót már felnőtt fejjel néztem végig, de még nekem is volt benne "ahha" érzés. :) Nem kell minden szavát elfogadni és ha valami kevésbé érdekel (pl. biztosítások, hitel, vagy akármi), mert éppen nem érint, akkor pörgesd át nyugodtan, majd visszatérsz, ha már érint és érdekel. Sok sikert kívánok! :)
2022. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Támogatom az előttem hozzászólókat, nagyon szuper, hogy erre rájöttél, csak így tovább, fejlődj, olvass, tájékozódj :)

Szintén a Kiszámolót ajánlom, ezen a linken össze vannak gyűjtve a cikkek témák szerint, érdemes valami könnyebb, alapozó témával kezdeni, például spórolás, ne rögtön a nyugdíj, befektetésekről akarj mindent tudni :)


[link]

2022. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!