Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az instagram oldalak akik...

Az instagram oldalak akik sneakereket árulnak honnan szerzik be a cipőket, hogy még meg is érje nekik úgy is, hogy olcsóbban adják el sokszor jóval az eredeti árnál?!

Figyelt kérdés
Eredeti cipőkről van szó az biztos, de fogalmam sincs hogy lehetséges az, hogy ők profitálni tudnak még akkor is, ha olcsóbban adják az eredeti áránál.

2022. febr. 6. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha legális kereskedőkről van szó, akkor a nagykerből. Egy bolthoz képest a dropshippereknek kevesebb a kiadásuk, mert nem kell üzlethelyiséget bérelniük és fenntartaniuk, így ezt a kiadást nem építik bele a termék árába sem, a többi jutalékon felül.
2022. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
'Eredeti cipőkről van szó az biztos' - na itt tevedsz. Instagramon nem arulnak eredeti cipot, 99% hogy hamisitott, kinai szemetet kapsz es reklamacio eseten azonnali tiltassal jutalmaz az elado.
2022. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 grafno ***** válasza:
Nike outlet az unioban. Bemegyünk es az ÖSSZES!!! cipőre ami az üzletben volt 30÷ és abbol mèg 70÷ lejott. Akkor vettem vagy 15par cipöt kb 5000eft/db àrra jött ki. Zalandon valamelyik 150-180eu. Van amelyik 200eu felett ment. Ebben van air, air max, futo és utcai cipő is. Előttem valaki vett vagy 50par női cipőt. Ő látta a hasznot benne. Szerintem ha van kapcsolatod akkor tudsz olcsón venni.
2022. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!