Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy végrehajtót...

Hogyan lehet egy végrehajtót utolérni mégis, ha a hivatalosan közzétett kapcsolatokon lehetetlenné tette az elérhetőségét?

Figyelt kérdés

2022. febr. 16. 10:56
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

Róla van szó, nem tudom, hogyan és miért éppen hozzá került az ügyem, még 2010-ben.

Az elmúlt 11 évben kaptam tőle összesen 3 (három!) levelet, amikben tudatta, éppen hol tart az ügy, tehát már évekkel ezelőtt belenyugodhattam, hogy soha az életben nem jutok majd ahhoz az összeghez, ami miatt az egész ügy elkezdődött.

Most februárban pedig kaptam tőle egy levelet, miszerint

" Az ügyben valószínűsíthető, hogy a követelés kiegyenlítést nyert. "

Hát nem. Semmilyen úton nem jutottam a pénzemhez, de úgy látszik, ezt majd nekem kell bizonygatnom.

Hanem még fenyegetést is mellékelt ez a megélhetési paragrafushuszár, amit bőven megtámogatott paragrafussal és bekezdésekkel.

"Felhívom a végrehajtást kérőt, hogy a fenti ügyben tegyen eleget a Vht 40 § által előírt bejelentési kötelezettségének és számolja el a befolyt összeget..... stb.

....Felhívom a végrehajtást kérő figyelmét, hogy a Vht. 40 § (2) alapján A VÉGREHAJTÁST KÉRŐ FELELŐS A BEJELENTÉS ELMULASZTÁSÁBÓL EREDŐ KÖLTSÉGÉRT ÉS KÁRÉRT.

Kérem sürgős intézkedését, mert visszajelzése nélkül nem tudom folytatni (lezárni) a végrehajtási ügyet.

Az sem tudom, mennyit, azt sem tudom, mire fel követel.

De egyáltalán, ha tudnám is, mi van. Hová és hogy JELEZZEK VISSZA, ha egyszer tökéletesen elérhetetlen ??? Mégcsak időpontot sem tudok kérni.

Mit tegyek?

2022. febr. 16. 11:10
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Vegrehajto maffiahoz lehet koze, keresd meg a mi hazankosokat
2022. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
olvassatok el az ertekeleseket, nagyon tanulsagos
2022. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!