Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az egészségpénztárak (premium)...

Az egészségpénztárak (premium) a tértivevényes leveleket átveszik?

Figyelt kérdés
Csütörtökön adtam fel elsőbbséggel, ajánlottan, tértivevénnyel néhány eredeti számlát. Úgy gondolom, meg kellett volna már érkeznie, de még nem kaptam róla emailt. Átveszik így a levelet egyáltalán? Lehet csak az értesítés lassabb? Hirtelen nem tudom hová tettem a feladószelvényt, hogy rákeressek a számra.
2022. febr. 21. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsőbbségi, ajánlott, tértivevény? Több extra szolgáltatás nem volt? Én simán csak ajánlva szoktam, mindig odaért eddig. Miért ne vennék át? Nálam amúgy volt olyan, hogy a csomagkövetésnél csütörtökön frissült (szintén posta), hogy hétfőn kézbesítették. Szóval ne aggódj, odaér.
2022. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ajánlva szoktam küldeni. Értesítőt kb. soha semmiről nem kapok, bármivel is küldöm, hiába kérem. Már megszoktam. De eddig szerencsére nem volt gond, mindig célbaért minden.
2022. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! sajnos nekem van rossz tapasztalatom a postával ilyen téren, keveredett már el csomag, aztán ment a mutogatás hogy de kézbesitettuk, a cimzett nem kapta meg... :/
2022. febr. 21. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
A Prémiumnál online is feltölthetted volna a számlákat.
2022. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem mindenről fogadják el online a számlát
2022. febr. 21. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!